Rubriky

Péče o rty k zulíbání

Májový lásky čas je za dveřmi a rty potřebují tu nejlepší péči, aby byly opravdu k zulíbání. Peeling na rty od Yage Organics je pro to ideální.

Pokožka rtů si zaslouží intenzivní péči, protože je ze své podstaty mnohem tenčí a citlivější a má sklon se více vysoušet než kůže jinde na obličeji. Rty jsou navíc vystaveny mimořádné zátěži a mnoha vnějším vlivům, vyžadují tedy speciální péči po celý rok.

Luxusní bioaktivní kosmetika Yage Organics, která se nyní čerstvě pyšní hned několika prestižními tituly ze soutěže The Beauty Shortlist Awards 2022 včetně stříbra v kategorii Nejlepší přírodní/bio kosmetika v Evropě, představuje speciální výživný peeling na rty Ylang ylang and orange. Tento jemný peeling na citlivou pokožku rtů obsahuje panenský kokosový a jojobový olej na hydrataci, papájový olej s exfoliačním účinkem a cukr v kombinaci s osvěžující a smyslnou vůní sladkého pomeranče, levandule a ylang-ylang.

Jemnou masáží se rty krásně vyhladí, zároveň podpoříme jejich prokrvení a zlepší se nejen distribuce živin, ale i tonizace a tím docílíme zdravé atraktivní plnosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o rty k zulíbání”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *