Rubriky

Ohromující délka a objem řas

Značka Urban Decay se rozhodla vytvořit takovou řasenku, která zaručí úžasné řasy. Nová řasenka Lash Freak otevírá cestu k neuvěřitelnému 23,6krát většímu objemu a o 40 % viditelnější délce. Umožní vám probudit v sobě svého vnitřního extroverta; právě tohle vaše alter ego chce, aby ho všichni viděli.

Nejen, že řasenka Lash Freak přináší největší objem v historii (23,6krát větší, pokud jste náhodou zapomněli), ale toto dlouhodržící složení vydrží až 20 hodin, takže odolá téměř všemu, co na vás během dne čeká. Je odolná proti rozmazání a potu, takže se můžete vzepřít všem různým problémům (my to neprozradíme!). Lash Freak vytváří čistý objem a délku, zároveň zachovává dlouhotrvající natočení.

Inovativní kartáček s trojím použitím posouvá líčení na novou úroveň, takže můžete dodávat řasám objem, definovat je a nadzdvihovat – vše v jednom. Asymetrická strana kartáčku nanese na každou řasu maximum řasenky pro okamžitý objem. Použijte okraj hrotu k extra definování jednotlivých řas. Poté kartáček přetočte a překlopte a přidržte zaoblenou stranu pod řasami pro extra nadzdvižení. Užijte si ty nejextrovertnější, největší řasy svého života.

K dostání exkluzivně na www.urbandecay.cz, ve vybraných prodejnách Sephora, Douglas Slovensko a na www.sephora.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ohromující délka a objem řas”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *