Rubriky

Originální šperky z Bali

Novinkou v Kitchenette shopu Markéty Pavleje je kolekce originálních šperků Ananda Soul, ručně vyráběných na Bali. Každý šperk je oslavou ženskosti, něžnosti a jedinečnosti, a navíc je požehnaný balijským rituálem, který vnáší do života hojnost na všech úrovních bytí.

Náhrdelník a prsteny jsou vyrobeny z recyklovaného stříbra ryzosti 925, zlaceny 22kt zlatem a jsou kombinovány s drahokamy a polodrahokamy vysoké kvality. Proces výroby probíhá s respektem k etickým a ekologickým principům. „Výroba a prodej šperků zajišťují vzdělání a obživu místním dětem z ulice a jejich adoptivním maminkám a rodinám v komunitním centru. S každým vyrobeným šperkem měníme svět k lepšímu. Každý šperk Ananda Soul má své poselství a je balený do hedvábného obalu s přiloženou afirmační kartičkou,“ vysvětluje Markéta Pavleje.

Náhrdelník Inner Guidance Prehnite

Design tohoto náhrdelníku je inspirován silou a krásou vznešeného zvířete – pávem, symbolizujícím pravdu a soudržnost. Náhrdelník je osazený prehnitem, který je známý také jako kámen magie, chrání nás, přináší mír, harmonii, vnitřní poslání a zároveň propojuje s naším srdcem.

Prsten Wise Wild & Free Moonstone

Prstenu dominuje měsíční kámen, dlouho známý svými uklidňujícími vlastnostmi. Zklidňuje stres i úzkost, napomáhá vnitřnímu růstu, posiluje intuici a pomáhá zvládnout silné emoce. Ženám měsíční kámen odhaluje jejich ženskou sílu a pomáhá se s ní propojit. I proto je skvělým průvodcem pro těhotné. Říká se, že měsíční kámen vnímá to, co JE, což z něj dělá velmi osobní kámen. Noste afirmaci „Wise, wild & free“ (moudrý, divoký a svobodný) vyrytou v tomto mocném prstenu spolu s jiskřivým měsíčním kamenem na připomenutí, že jste přesně takoví – moudří, divocí a svobodní.

Prsten Om Tat Sat Aquamarine

Prsten s vyrytou mantrou Om tat sat nás učí, že jediný krok, který musíme udělat k naplnění, je zaměřit naši pozornost a soustředění na všechny ty magické a neobyčejné i obyčejné krásy života. Om tat sat – Ponořte se do neomezeného potenciálu a nasyťte se bezpodmínečnou láskou. Energii tohoto prstenu umocňuje akvamarín, uklidňující kámen, který odstraňuje z mysli špatné myšlenky, stimuluje psychickou sílu a zvyšuje uvědomění. Umožňuje nám propojit intuici a vědomou mysl, a tak i přijímat a porozumět vnitřním znamením. Akvamarín je užitečný kámen pro citlivé lidi a ty, co se cítí zavaleni tíhou zodpovědnosti.

Prsten Truth of my Soul Citrine

„Mé jméno je pravda.“ To je význam mantry Sat Nam, vyryté na vnitřní straně prstenu a rezonující skrze vaši identitu a vnitřní pravdu, když tento prsten nosíte. Šperk zdobí citrín, kámen síly, který svému nositeli dodává energii na všech úrovních. Přitahuje prosperitu a úspěch. Zvyšuje sebevědomí a stimuluje kreativitu a radost. Pomáhá nám být ve svém středu s harmonií i sílou. Je skvělým pomocníkem při důležitých rozhodnutích. Vyrovnává emoce, ulevuje od stresu a úzkosti a přináší radost, optimismus a lásku.

Prsten Om Namah Shivaya Rose Quartz

Prsten zaujme nejen překrásným vzhledem, ale také vzájemným souzněním a vibrací jeho mantry a půvabného růženínu. Namah je symbolem úcty a oddanosti. Vyjadřuje, že nic není mé (jako jednotlivce), ale vše náleží absolutní realitě. Shivaya je uvědomění si, že jsme součástí absolutní reality. Celá mantra může být vyjádřena slovy: „Ctím božství v sobě“ nebo „Nechť je ve mně, v druhých a v tomto světě stvořeno to největší a dobré, co může být na tomto světě.“ Růženín, kámen lásky nebo srdce, podporuje bezpodmínečnou lásku a otevírá srdce svého nositele všem formám lásky. Uklidňuje nervový systém, snižuje hladinu stresu a zvyšuje pocit štěstí, důvěry a harmonie.

Prsten Beam of Light

Tento prsten byl navržen tak, aby připomínal, že jsme sami sobě zdrojem energie a světlem duše. Kruh, ve kterém je zasazen krystal, symbolizuje bránu, kterou proniká jasné světlo. Jednoduchost a nadčasovost provedení je symbolem, že v sobě nosíme vše, co potřebujeme – naději, sílu a světlo. Samotný krystal je považován za „mistra léčitele“. Zesílí jakoukoli energii či myšlenku, která je do něj vysílána, a také zesílí účinek ostatních krystalů. Pohlcuje, ukládá a uvolňuje negativní energie a podporuje naladění na vlastní já.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Originální šperky z Bali”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *