Rubriky

Zkroťte kudrnaté vlasy

Máte kudrnaté vlasy? Pak asi máte spoustu zkušeností s tím, jak těžké je vnutit jim svoji vůli, zkrotit je do požadovaného tvaru a účesu. Stačí prudký pohyb, ranní mlha, nebo odpolední přeháňka a všechno vaše snažení bylo zbytečné. Kudrny si prostě dělají, co chtějí… Značka label.m představuje ucelenou řadu produktů pro kudrnaté vlasy.

Curl Define Cream (588 Kč)

Multiúčinný krém k foukání kudrlin s Coil E komplexem 626. Tato speciální receptura s jojobou, otrubami a slunečnicového oleje dodá rozcuchaným kudrlinám a vlnám definici. Kudrliny zůstanou hladké, chráněné a decentně definované. Inovovaný Enviroshield komplex – exkluzivní pro label.m chrání před teplem a UV paprsky, zvyšuje lesk.

Způsob použití: Naneste do vlhkých vlasů a pročešte. Poté použijte difuzér nebo vyfoukejte. Použitím do suchých vlasů kudrliny oživíte.

Curl Define Foam (495 Kč)

Nezatěžující pěna k definici a zachování kudrlin obsahuje hydratační lotosový výtažek, Komplex z rýžových aminokyselin, biofermentů z rajčat, keratinových aminokyselin podporuje kudrliny, zabraňuje krepatění, zadržuje vlhkost, zatímco Enviroshield chrání před škodlivinami životního prostředí.

Způsob použití: Naneste požadované množství do dlaní, vmasírujte do vlhkých vlasů a upravte jako obvykle. Použitím do suchých vlasů oživíte definici kudrlin.

Curl Define Shine Top Coat (455)

Hydratační a obnovující směs Buriti, oleje a semen z baobabu poskytuje kudrlinám definici a jemný finiš.

Způsob použití: Naneste na suché vlasy pro velké rozlišení kudrlin. Začněte s malým množstvím a přidávejte dle potřeby.

Curl Define Soufflé (450 Kč)

Vylepšená verze výživného mixu avokáda, barbadoské třešně a oleje vytváří volné, lesklé vlny nebo texturu. Inovovaný Enviroshield – chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při stylingu a před UV zářením.

Způsob použití: Naneste prsty do vlhkých nebo suchých vlasů. Pro zvýraznění definice přidávejte dle potřeby.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zkroťte kudrnaté vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *