Rubriky

Oslava účesů a módy

TONI&GUY TREND REPORT 2020, to je kolekce šesti individuálně výrazných střihů a barev, ilustrovaná čtyřmi originálními trendy, včetně tří pánských a čtyř editorialových stylů. Značka TONI&GUY působí již 15 let v zákulisí módních přehlídek. Za tu dobu si vybudovala ve světě módy skvělou pověst. Výčet přehlídek, na nichž spolupracovala, by byl dlouhý: zapojila se nejen na londýnském týdnu módy, ale také na klíčových globálních trzích módního průmyslu včetně Paříže, Milána, New Yorku a Tokia.

Odbornost mezinárodního kreativního týmu se odráží ve formování jednoho velkého nápadu, který poprvé chytře použil stejný způsob myšlení, jaký známe z oděvní krejčoviny, tj. tvary, textury, a dokonce i barvy, i na vlasy. Kreativní aspekt kolekce v sobě kombinuje módní trendy přímo z přehlídkových mol posledních 12 měsíců.

Kolekce TREND REPORT 2020, vytvořená s ohledem na globální klienty značky a sezonní univerzálnost stylů, reflektuje hravost a rozmanitost dnešní módy jako formu osobní exprese. To, co dělá kolekci zajímavou, je eklektičnost jednotlivých střihů, barev a stylů. Vše lze snadno přizpůsobit délce a kvalitě vlasů každého klienta.

Fotografie a styling vzdávají poctu jedněm z největších módních ikon dneška, zatímco barvy pozadí čerpají inspiraci z přírody a jemnosti tonální béžové palety. To je v kontrastu se silným, originálním stylem a doplňky, které se nesou v duchu důmyslného šněrování, vlnek a volánků, a evokují tak romantiku, sofistikovanost a sebevědomí.

„Letošní kolekce obsahuje vše od krásných, měkkých, ženských stylů až po výrazné styly. Všechny rozvíjejí některý z největších trendů, které jsme viděli – nejen v této sezoně, ale i ty, které podle našich předpokladů budou hitem roku 2020. Je to perfektní způsob, jak oslavit 15 let v roli oficiálního sponzora London Fashion Week,“ říká Sacha Mascolo-Tarbuck, globální kreativní ředitelka TONI&GUY.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oslava účesů a módy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *