Rubriky

Pánské provázkové náramky

TIAMI jako první česká šperkařská značka začala pracovat výhradně s lab-grown diamanty a hrdě se k tomu hlásí. Nově pro své zákazníky připravila provázkový náramek Octagon, který je myšlený jako pánský náramek, ale je možné, že zaujme i některé ženy, které preferují sportovnější styl šperků.

Výběr dárku pro muže bývá často velkým oříškem a možná by vás ani nenapadlo, obdarovat je diamantovým šperkem. To je ale velká škoda, protože v životě jsou příležitosti, kdy se právě takový dárek velmi hodí a bude pro obdarovaného muže trvalou vzpomínkou na významný den, ať už je to například promoce, jubileum, ale i narození dítěte nebo jiný životní úspěch. Šperky s lab-grown diamanty od Tiami jsou luxusní záležitost, která uspokojí i nejnáročnější muže.

Náramek Octagon má tvar osmihranu a bude se líbit všem těm, kteří mají rádi rovné a čisté linie. Přívěsek je ze 14k zlata, do kterého je ručně vsazený diamant s kulatým výbrusem o celkové hmotnosti 0,25 ct. Náramek Inbox se skládá z přívěsku ze 14k zlata, kterému dominuje ručně zasazený diamant s kulatým výbrusem o celkové hmotnosti 0,30 ct. Šperky jsou upevněny na nylonové šňůrce, která je trvanlivá, odolává plísním, UV záření a je barevně stálá. Díky těmto vlastnostem se náramky nemusejí z ruky vůbec sundávat a je možné je nosit i při sportování, koupání nebo třeba v sauně. Šňůrku si můžete vybrat ze široké nabídky barev a přizpůsobit si tak šperk na míru vašemu vkusu. Totéž platí o barvě zlata, do kterého se diamant vsadí. A pozor, pro opravdové fajnšmekry je v nabídce i možnost vsadit do náramku modrý lab-grown diamant.

K náramku, tak jako ke každému šperku od značky Tiami, dostanete certifikát pravosti. Šperk je zabalený v krabičce, která je vytištěná na 3D tiskárně a vyrobená z biologicky odbouratelného materiálu. Krabičku je možné navíc doplnit o osobní vzkaz dle přání.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pánské provázkové náramky”

Napsat komentář