Rubriky

Parfém pro muže na cestě za úspěchem

YSL Beauté představuje Y Live Eau de Toilette Intense, která doplňuje původní řadu vůní Y: Eau de Toilette a Eau de Parfum. Kompozice je inspirována představou muže na prahu objevu, muže, kterého brzy čeká úspěch. Y LIVE je fougèrová vůně na pomezí svěžesti a intenzity. Je určena pro muže, který se na své cestě za sebepoznáním dostal již na dosah svému cíli. Zároveň jde o elegantní představení kreativní a inovativní duše celé řady Y.

Y LIVE: MUŽ

Zatímco Y EAU DE TOILETTE je svěží mladistvou vůní učenou pro muže na cestě za úspěchem a Y EAU DE PARFUM patří mezi silnější a intenzivnější kompozice pro muže, který si již celou řadu snů splnil, ale nepolevuje v dosažení dalších, Y LIVE zastupuje zcela nový krok v utváření sebe sama. Lze ji vnímat jako vůni pro kreativního muže, který se vypracoval vlastním úsilím a nyní stojí na prahu úspěchu. Jde o ztvárnění muže, který se nebojí riskovat a udělat životní rozhodnutí jen na základě svých instinktů. Tato vůně představuje vzrušení, které se dostavuje těsně před podáním důležitého výkonu… A, co je možná ještě významnější, pocity z prožití tohoto vzrušení. Atmosféru, kdy krev rytmicky pulzuje v žilách i v uších. Záplavu adrenalinu před velkým okamžikem.

Y LIVE: VŮNĚ

Y LIVE, kterou navrhl mistr parfumér Dominique Ropion (IFF), je jiná než předešlé vůně řady Y. Tato fougèrová kompozice se řadí mezi dominantní vůně v pánském parfumérství. Pohrává si s dualitou světlých a temných tónů a opírá se o levandulovou esenci, kakostovou esenci a mechový akord. Je svěží a smyslná zároveň a opírá se o dvě zcela odlišné roviny. Elegantním způsobem ztvárňuje prostředí, kde se pohybuje slavná hvězda: svět na pódiu a svět mimo pódium. Ve vrchních tónech zaznívají jasné svěží motivy, které připomínají energii živého koncertu. V závěru vůně kralují hutné smyslné tóny vyvolávající atmosféru šatny a zákulisí. Zářivé tóny jsou zesílené grapefruitem. Hruškový akord zde hraje roli moderní ovocné fasety. Srdce Y EAU DE TOILETTE zůstalo zachováno, autor ho ale zjemnil tóny jalovce. Absolut z pomerančového květu zesiluje a zintenzivňuje všechny ostatní složky. V pozadí dominuje temná smyslnost, jejíž kontrast podtrhuje podtón moderního ambrového dřeva, které řadí EAU DE TOILETTE směrem k orientálním kompozicím. Oživení v samotném závěru přinášejí intenzivní tóny kakaa a vanilky.

Y LIVE: FLAKON

„Hranatý flakon je vyjádřením čistoty,“ popisuje designérka Suzanne Dalton. I v tomto případě sklem prochází jasně metalické písmeno Y. Na rozdíl od předchozích vůní, je flakon Y LIVE charakterizován tmavě modrým barevným přechodem: od půlnoční modři u uzávěru až po světlý a průsvitný odstín modré. Tento design napodobuje duální strukturu samotné vůně a elegantně hovoří o tom, co všechno předchází samotnému cíli cesty. Symbolizuje rostoucí vzrušení. Očekávání. Cestu k vrcholu.

Y LIVE: OFICIÁLNÍ TVÁŘ KAMPANĚ

Adam Levine dokonale ztělesňuje odvážného a nekompromisního umělce. Vyniká přirozeným citem pro ovládnutí pódia díky svému vytříbenému smyslu pro dokonalé načasování a schopnosti udržet si stoprocentní pozornost publika. Adam Levine žije pro nadšené davy fanoušků v hledišti. Žije pro toto vzrušení. Je odvážný a kreativní. Zná důvěrně záplavu adrenalinu, která je zapotřebí, aby opustil pohodlí šatny a vstoupil do jasně osvětleného, intenzivního a energií pulzujícího prostředí pódia.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Parfém pro muže na cestě za úspěchem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *