Rubriky

Céline Dion – nová tvář značky L’Oréal Paris

CÉLINE DION je jednou z nejoslavovanějších a nejobdivovanějších světových umělkyň současnosti, opravdová ikona, která má velmi blízko ke svým fanouškům. Nejsou to zdaleka jen její silný hlas a neopakovatelná vystoupení na pódiu, která z ní dělají živel, ženu známou pro své úspěchy a neobyčejnou osobnost. Houževnatá, sebevědomá, nesmlouvavá, štědrá i pokorná, Céline Dion je neochvějným symbolem hnutí za posílení postavení žen a opravdovou inspirací pro všechny.

„L’Oréal Paris dlouhodobě podporuje ženy na jejich cestě k naplnění v souladu s vlastními představami a pravidly. Přijetí Céline Dion jakožto nejnovějšího člena rodiny L’Oréal Paris je dalším pokračováním naší mise, která propojuje značku s osobnostmi, jež jsou silné, sebevědomé a jedinečné. Céline Dion vyzařuje ženskost a následujíc své srdce dosahuje úspěchů, rozporuje stereotypy a je průkopnicí a vzorem pro mnohé další ženy,“ říká Pierre-Emmanuel Angeloglou, L’Oréal Paris Global Brand President

Céline Dion právě začíná novou kapitolu svého života, jelikož se v červnu rozhodla ukončit své dlouhodobé angažmá a s ním spojený život v Las Vegas. Nejenže bude nadále upevňovat svůj status hudební i módní ikony a guru sociálních sítí, v tomto roce plánuje také vydat nové, netrpělivě očekávané album.

Jednapadesátiletá hvězda se představí ve spojení se značkou L’Oréal Paris v kampani k barvě na vlasy Excellence. Odlehčený spot natočený v srdci Paříže vyzdvihuje smysl pro humor a hravou osobnost Céline. „Momentálně se nacházím ve fázi života, kdy jsem opravdu nadšená, že mohu používat svůj vlastní hlas k podpoře ostatních, aby se cítili krásní, sebevědomí a aby se naučili přijmout sami sebe,“ prozrazuje Céline Dion.

 

ROZHOVOR

Jaká byla vaše reakce, když vás kontaktovala značka L’Oréal Paris s nabídkou stát se členkou její rodiny?

Nikdy mě to nenapadlo, obzvláště pak v 51 letech. Vážně jsem nad tím přemýšlela, protože pokud má něco nést mé jméno, chci tomu opravdu věřit. My, ženy, se v dnešní době musíme vyrovnat se společností, která na nás neustále do něčeho tlačí. Uvědomila jsem si, že značka L’Oréal Paris dává ženám celou řadu nástrojů, aby se mohly cítit sebevědomě, být silné, vyjádřit svůj názor a dojít k naplnění, a jsem poctěna, že jsem se stala světovou tváří značky a mohu tak reprezentovat ženy po celém světě.

Značka L’Oréal Paris je známá pro svůj ikonický slogan „protože vy za to stojíte“. Co pro vás tato slova znamenají?

Znamenají pro mě opravdu hodně. Vidím, že za značkou L’Oréal Paris nejsou jen kosmetické produkty, barvy a péče, ale mnohem víc. Protože když si upravíte vlasy nebo se nalíčíte, cítíte se skvěle. Cítíte se sebevědomě, bez ohledu na váš úspěch. Cítíte se žensky a mocně, vyzařuje z vás vnitřní síla. Cítíte se inspirována a vaše sny jsou podpořeny pozitivními emocemi. To všechno znamená, že za to stojíme. Musíme si uvědomit, že to všechno si zasloužíme. Proto je pro mě slogan „protože vy za to stojíte“ tak silný a důležitý.

Jakou myšlenku byste ráda předávala jako tvář značky L’Oréal Paris?

Chci, aby každý cítil, že má právo se vyjádřit, ať už je to skrze módu, krásu nebo prostřednictvím svého hlasu nebo čehokoliv jiného, co je pro něj důležité. Svět se mění a značka L’Oréal Paris je součástí této změny, jelikož říká ženám, že není nic špatného na uvědomění si svých snů a vyjádření svých myšlenek. Myslím si, že jako společnost bychom tento názor měli rozšířit ještě vice. Pokusím se povzbudit konverzaci, týkající se tohoto tématu. Cítím, že jsem ve stádiu života, kdy mohu projevit svůj hlas. Opravdu obdivuji, co představuje značka L’Oréal Paris a těším se, že využiji svého hlasu k podpoře všech, aby se mohli cítit krásní, sebevědomí a naučili se prosadit sami sebe.

Díky čemu se cítíte opravdu silná?

Cítím se silná, když se zamyslím nad svým životem a kariérou. Byla jsem umělkyní, která musela v hudebním průmyslu něco dokázat, a celý život jsem tvrdě pracovala. Nyní, když můžu dělat věci sama pro sebe a s vášní, dodává mi to spoustu sebevědomí.

Chtěla jste se někdy vrátit v čase?

Cítím se teď tak dobře, že ani nechci přemýšlet o době, kdy mi bylo 20 nebo 30 a stále jsem se hledala. Za poslední léta jsem se díky své vášni, práci, přátelství a mateřství stala mnohem silnější a šťastnější. Nyní dělám to, co skutečně chci, kde chci a kdy chci. Jsem ráda, že jdu neustále kupředu, nikdy jsem se necítila tak krásná, silná a vím, že to nejlepší je ještě přede mnou. Dnešek je začátkem zbytku mého života a já se nechci vracet zpět, chci jít dopředu.

Jaké je vaše tajemství k neustálému znovuobjevování se, i v 51 letech?

Každý den sním a zbožňuji to. Bohužel kvůli práci, rodině a dalším koníčkům na snění nemám ale tolik času. Moje tajemství? Když ulehnu do postele, mám vyhrazený čas jen sama pro sebe, kdy přemýšlím o všem, co mám ráda, a to je také doba, kdy jsem nejvíce kreativní.

Jakým procesem jste musela projít, abyste se nyní cítila silnější?

Přišla jsem o manžela, vidět ho trpět bylo extrémně složité. Naučila jsem se ho milovat, jako by neexistoval zítřek. Věděla jsem, že ho musím nechat odejít odpočívat v pokoji a nesmím být sobecká, abych s ním mohla strávit ještě trochu času. Vidím ho nyní v očích svých dětí, a díky tomu se cítím silnější. Pomáhá mi to jít dál a vracet se na podium. Takže stále tvrdě pracují, našla jsem si nové koníčky, jako je tanec, seznámila jsem se s novými přáteli a jsem tak obklopená velmi dobrou společností.

Díky čemu se cítíte sebevědomě při svých vystoupeních?

Soustředím se na svou energii. To je důvod, proč je mé vystoupení každý večer jiné. Ať už se cítím šťastná, smutná nebo unavená, protože moje děti onemocněly…široká nabídka produktů L’Oréal Paris mě vždy zachrání, abych vypadala co nejlépe za každé situace.

Je pravda, že se na své vystoupení upravujete sama?

Ráda se líčím, mám ráda hru s make-upem. Moje rutina vždy začíná perfektně vyčištěnou pletí, to je velmi důležité. Dále si pod oči nanesu lehký korektor a trochu pudru na jeho zafixování, abych rozzářila svůj pohled, a tužkou vyplním obočí, aby moje tvář působila vyváženě. Co se týká vlasů, mám ráda řadu Excellence a často ji používám k dobarvení. Dokonce moje první kampaň pro značku je spojená s tímto produktem.

Co pro vás znamená móda?

Móda mě fascinuje, dovoluje mi se vyjádřit a být kreativní jiným způsobem než díky muzice. S každým outfitem můžu měnit svůj styl a svoji osobnost. Ráda si s módou pohrávám a ráda riskuji. Věřím, že s módou to nikdy nemůžete přehnat.

Jak začala vaše úspěšná kariéra?

Byla to úžasná cesta. Moje maminka věřila, že dokážu víc než jen malé koncerty v našem sousedství. A protože pro mě chtěla to nejlepší, napsala mou první píseň – aniž by dostala šanci na vzdělání. Takto to začalo a já jsem se od té doby nezastavila.

Jaký byl přelomový moment vaší kariéry?

Myslím, že vystoupení s písní „My Heart Will Go On“ na Academy Awards bylo pro mě zásadním momentem. Už v tu dobu jsem milovala muziku a vášnivě budovala svou kariéru, ale všechno se změnilo po premiéře této písně.

Co vás čeká dále?

Jsem teprve na začátku. Dokončuji vystoupení v Caesars Palace v Las Vegas. Budu vydávat nové album v angličtině a pojedu na turné. A spojení se značkou L’Oréal Paris je pro mě začátkem nové, úžasné éry.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Céline Dion – nová tvář značky L’Oréal Paris”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *