Rubriky

Pedikúra na léto 2022

Teploty pomalu, ale jistě šplhají nahoru a ženy vytahují z botníků otevřené sandálky. S tím vyvstává i potřeba výraznější pedikúry a nalakování nehtů. Pro tuto sezonu je nejdůležitější jednoduchost, originalita a kreativita. Nejvíc nazdobený je většinou nehet u palce, ostatní nehtíky mohou mít jednodušší dekor. Nail art na nohou obvykle tvoří jedna, maximálně pět různých barev.

Z celé škály barev je módních jen několik. Především je to červená a její různé odstíny, včetně růžových a korálových. Nechybí všelijaké odstíny modré, tyrkysové a azurové. Zejména mladé dívky si oblíbily různé tóny sluníčkové žluté. Zajímavě vypadá také mátově zelená nebo levandulově fialová. Své kouzlo pak má i černá, zejména v kombinaci s kovovým odstíny i doplňky. Samozřejmě stále „frčí“ i klasická jemná (růžová nebo tzv. káva s mlékem), nebo výraznější francouzská manikúra.

Jemné pastelové barvy se skvěle kombinují s jakýmkoli oblečením a botami a hodí se do každé situace, ať už jde o večer, pracovní konferenci nebo každodenní procházku.

Velkým trendem jsou kamínky – buď jen na nehtu u palce, nebo v menší míře i na ostatních. Mohou být bílé, ale i barevné. Je možné použít také korálky nebo glitry. V otevřených botách si to můžete dovolit.

Pokud jde o vzory, pak dominují geometrické. Krásně vypadají i květinové, nebo třeba jen klasické puntíky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pedikúra na léto 2022”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *