Rubriky

Svůdná euforie třpytek

Všechno, co se třpytí, bude v nadcházejících slunečných dnech IN. Nestačí jen třpytivé oční stíny, třpytky mohou rozzářit i vaše opálená těla. Nová kolekce GLITTER ROCK od Urban Decay nachází inspiraci ve svůdné euforii třpytek. Středem pozornosti se stává oslava rovnocennosti a hrdé jedinečnosti.

Tužka na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil

Rozjeďte to naplno se čtyřmi novými metalickými odstíny se třpytivým finišem. Vyčnívejte z davu s Roxy, metalickou zářivě třpytivou modrou, nebo odkryjte svoji divokou kartu s Wildside – metalickou měděno-růžovou.

Kolekce obsahuje víc než 40 návykových barev (spolu s kultovní voděodolnou tužku 24/7 Waterline Eye Pencil v odstínu Legend). Tak bláznivou škálu odstínů jste ještě neviděli. Neskutečně energické a zářivé tóny, třpytivé metalické odstíny i neutrální barvy pro každou příležitost. Vyberte si jakýkoli finiš, co vás napadne – včetně saténového, matného, třpytivého a zářivého.

Inovativní formule tužek Urban Decay obsahuje jojobový olej, vitamin E a bavlníkový olej. Skvěle se nanáší, její krémová textura je ideální pro blending. Po zaschnutí tvoří voděodolný finiš, který se nehne ani o píď.

Oční linky Heavy Metal Glitter Eyeliner

Díky nové kolekci s osmi odstíny pro maximální kombinování je Heavy Metal jedinou třpytivou linkou, kterou kdy budete potřebovat. Ať už vykreslíte linky ostré jako břitva, nebo silné jako tahy štětcem, nezmizí, dokud je neodlíčíte. Pro ještě úchvatnější look rockové hvězdy, odstraňte pomocí pinzety aplikátor v horní části tuby, který funguje jako dávkovač, a naneste formuli Heavy Metal konečky prstů.

S odstínem Stonewall bude váš pohled díky zářivým červeným třpytkám jen žhnout. Bronzový odstín Shade zase dodá vašim očím hřejivý nádech. Přidejte k nim odstín Studio se světle fialovými mikrotřpytkami a holografickým efektem. S odstínem Stage Dive se budete jen vznášet. Nebo se inspirujte sedmdesátkami a aplikujte stříbrný odstín s holografickými třpytkami Disco Daydream. Naplno to můžete rozjet s odstínem Volume a jeho dvoubarevnými růžovo-žlutými třpytkami.

Voděodolná formule se dá vrstvit, obsahuje extra jemné třpytky v čiré bázi a rychle zasychá – vydrží tak na svém místě celé hodiny. Linky můžete aplikovat samostatně nebo na oční stíny. Můžete také vrstvit dva odstíny na sebe a dosáhnout tak intenzivnějšího efektu. Štěteček s úzkým zakončením umožňuje precizní aplikaci. Třpytky jsou v gelu, takže se uvnitř tuby neoddělí (není s ní potřeba třást).

Třpytivý gel Heavy Metal Glitter Gel

Nová formule, inspirovaná původním třpytivým gelem na oči ze začátku milénia, je neuvěřitelně koncentrovaný, zářivý klenot v tubě určený pro oči, pleť i tělo. Extra výrazné třpytky v gelu na vodní bázi (nelepí se!) se snadno aplikují štětcem nebo konečky prstů. Jsou vyvinuté tak, aby zůstaly jen tam, kde mají. Formule rychle zasychá a vydrží na místě až 9 hodin – ať už vás noc nebo ráno poté zavedou kamkoli. K odlíčení stačí voda.

Díky praktické tubě můžete gel snadno aplikovat kdekoli. A pak ho jen hodit do kabelky – nic se nerozlije. V terénu nanášejte přímo na konečky prstů, nebo chcete-li preciznější aplikaci, využijte štětečku.

Vyberte si ze šesti odstínů v jedné kolekci: měňavé růžové třpytky Saturday Stardust nebo halucinogenní zářivou oranžovo-modrou Dreamland. Nebo vyzkoušejte třpytivou tyrkysovou Soul Love na korespondující odstín tužky na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil – dramaticky tak zvýrazníte linii řas. Pro okázalý look na párty vyzkoušejte stříbrnou třpytivou Disco Daydream. Přidejte na síle s měňavým efektem odstínu Distortion nebo se proměňte v Party Monster s lila třpytkami, které díky holografickému efektu mění barvu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svůdná euforie třpytek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *