Rubriky

Plavky: Luxus podle vašich představ

Jste zhýčkaná? No a co? Víte, že si to zasloužíte – ten pocit luxusu, když vyjdete na slunce, zářivé barvy, v nichž se cítíte jako královna, pohledy, které vyzařují obdiv. A pocit sebedůvěry, který vám nikdo nevezme. Vaše dovolená, vaše sny, vaše prožitky.

Hit sezony – asymetrické jednodílné plavky

Hitem letošního léta jsou jednodílné plavky na jedno rameno. Jsou jako stvořené pro kombinování se svrchním oblečením a k procházkám po městě. Pomocí těch správných doplňků plavky můžete přizpůsobit svému stylu.

Žhavé! Kalhotky na pláž

Už několik sezon sahají kalhotky v pase čím dál tím výš, a teď se k tomu připojují také výkroje na nohavičkách. Módní trendy, které si možná pamatujete ještě z osmdesátek či z let šedesátých, nás znovu nadchly. Zjistěte, který trend je pro vás nejlepší a proč.

TREND: KALHOTKY »HIGH LEG«

Kalhotky s vysokým nohavičkovým výkrojem. Proč je zvolit? Nohy jsou opticky delší a ještě svůdnější, kalhotky pořád ještě pohodlné a v každém případě velmi módní.

TREND: KALHOTKY »HIGH RISE«

Kalhotky vyšší v pase. Proč je zvolit? Zakryjí případné jizvy a bříško, zároveň však zdůrazní ženské křivky a tvar přesýpacích hodin. Některé modely si lze také ohrnout a vytvořit tak z vysokých kalhotek klasické.

Zdroj: www.lisca.cz, instagram @lisca.cz

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Plavky: Luxus podle vašich představ”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *