Rubriky

Pleťová maska z nanovláken

Moderní technologie pronikají i do kosmetiky. Liberecká společnost Nano Medical přichází na trh jako první na světě s nevídanou novinkou. Její suchá nanomaska CHITOSAN COSMETIC MASK se postará o viditelné rozjasnění a zpevnění pleti, také o hloubkovou regeneraci, hydrataci a vyživení.

To vše zajistí nanovlákenná struktura masky na bázi chitosanu, která umožní efektivní pronikání aktivních látek do hlubších vrstev pokožky (dermis). Kosmetickým zázrakem v masce je právě přírodní látka chitosan s prokazatelně kladnými účinky na zdraví a vzhled pokožky. Chitosan se extrahuje z hub, je podobný přírodní vláknině (resp. svým složením to je polysacharid, stejně jako např. kyselina hyaluronová). Omlazuje naši pleť tím, že významně podporuje tvorbu nových buněk.

Chitosan se aktivuje vlhkem, proto je důležité mít při aplikaci dostatečně navlhčený celý obličej i masku. Ideální doba působení je 10–15 minut. Maska je vhodná pro pleť citlivou, normální, problematickou, smíšenou, suchou i pro takovou, která má sklony k vysušování a odlupování. Díky jedinečné nanovlákenné struktuře maska neucpává póry, ale naopak je pomáhá účinně a přirozeně čistit. Masku aplikujte ideálně jednou týdně.

S respektem k přírodě

Forma suché masky je k pleti šetrná a k přírodě ekologická – na rozdíl od vlhké masky, uložené v emulzi, nepotřebuje suchá maska stabilizátory, konzervanty, emulgátory, aditiva, alkohol, silikon ani barviva. Nová suchá maska je přísně veganská, v přírodě či na kompostu je zcela biologicky rozložitelná. Obal je recyklovatelný.

K dostání v e-shopech: www.alza.cz, www.mall.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pleťová maska z nanovláken”

Napsat komentář