Rubriky

Pobytové, příměstské a putovní tábory pro děti

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR, a která je součástí české investiční skupiny DT-holding a.s. podnikatele Daniela Tomeše, pořádá každý rok také pobytové a příměstské tábory pro děti z celé České republiky. Vybírat je možné z bohaté nabídky téměř všech kroužkových poboček – Praha a střední Čechy, Plzeň, Brno a Zlín, Olomouc i východní Čechy.

 

Na své si přijde úplně každý malý táborník – ať už jde o nadšeného fotbalistu, vášnivou tanečnici, zvědavého zálesáka, kreativního umělce, nebojácného mladého vědce či budoucího záchranáře.

„Momentálně nabízíme letní pobytové tábory pro děti v našem rekreačním středisku RS Kroužky nad Moníncem, které obklopuje krásná krajina zvaná České Meráno. Nabídka je opravdu široká a na své si přijdou děti všech věkových kategorií. Dětem, které se ještě necítí na pobytový tábor nabízíme naše příměstské kempy v Praze a blízkém okolí,“ říká ředitel skupiny KROUŽKY Jakub Reindl. Letošní novinkou jsou Putovní příměstské tábory, které jsou určeny pro děti, které rády cestují, ať už vlakem, tramvají, autobusem nebo po svých. Pro milovníky starých zřícenin, rozhleden, zoologických zahrad, jeskyní, akvárií… Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka. „Každý kemp má své zaměření např. putování za zvířátky, po stopách hradů a zámků, zálesák apod., dopředu tedy můžete vybrat takový kemp, který nejvíc odpovídá představám vašeho dítěte. Děti si tak užijí prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a podívají se na zajímavá místa v Praze a Středočeském kraji,“ dodává Jakub Reindl.

Další zajímavou nabídku na umělecké příměstské kempy nabízí společnost KROUŽKY také v ZUŠ FLOW v Čestlicích. Kempy jsou umělecky zaměřené a děti si na nich užijí nezapomenutelných pět dní v nových prostorách Základní umělecké školy Flow, poznají nové kamarády, ale hlavně si zkusí najít a rozvinout talent ve zvoleném oboru – taneční, výtvarný nebo hudebně dramatický. Kempy jsou určeny pro všechny děti, bez ohledu na předchozí zkušenosti v daném oboru.

Nabídka letních pobytových a příměstských táborů KROUŽKY 2022

Tábory | Kroužky (informace na Krouzky.cz)

Praha

Letní tábory na Monínci 2022 | Kroužky

Putovní kempy 2022 | Kroužky

Příměstské tábory v ZŠ Květnového vítězství 2022 | Kroužky

Příměstské tábory 2022 | FLOW – ZUŠ a SVČ. Najdete nás v OC Spektrum v Čestlicích.

Plzeň

Tábory pobočky Plzeň 2022

Brno a Zlín

Příměstský florbalový kemp v ZŠ Kamínky

Příměstský fotbalový kemp Luboše Kaloudy

Olomouc

Příměstské tábory v Amazonii 2022

Východní Čechy

Vědecké příměšťáky v Chrudimi 2022

Herecký příměšťák v Pardubicích 2022

Pobytové tábory RZ Tramtáryje 2022

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pobytové, příměstské a putovní tábory pro děti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *