Rubriky

Praktické košilové šaty se značkou Olga Afanassieva

Nová módní značka Olga Afanassieva představuje aktuální kolekci Eternal Italian Sun, inspirovanou prosluněnou jižní Itálií. Jejím základem jsou dámské šaty, které nadchnou všechny ženy, které v letních dnech preferují elegantní, komfortní, vzdušný a praktický styl.

Ležérní košilový střih je maximálně pohodlný, takže šaty se dají nosit od rána do večera třeba s teniskami a bez obav je můžete obléknout i na formálnější akce, jako je večerní párty. Punc luxusu šatům dodává materiál – nejjemnější, lehoučká a prodyšná anglická bavlna Tana Lawn. Na první pohled zaujmou nádherné syté barvy, letní motivy ptáčků či mořských zvířat a také pro letní šaty možná trochu netypické dlouhé rukávy. „Ráda se chráním před ostrým sluncem, dlouhé rukávy jsou proto ideální,“ vysvětluje módní návrhářka Olga Afanasjeva. Do detailů promyšlené modely Marina a Candy z kolekce Eternal Italian Sun jsou praktické i v dalších ohledech. Bavlna je na těle velmi příjemná, díky vzorování není příliš patrné ani případné pomačkání, takže šaty můžete bez obav sbalit do kufru na prázdninové cesty. Účelným řešením jsou i skryté kapsy.

Olga Afanasjeva je nové jméno české módní scéně. Do svých kolekcí, které jsou k vidění na webu www.olgaafanassieva.com, promítá vlastní sny, vzpomínky, libůstky… zkrátka všechno, co má ráda. Svět fashion designu zdařile kombinuje s prací ve firmě GoodAI, která se dlouhodobě zabývá výzkumem s cílem vytvořit umělou inteligenci na úrovni člověka.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Praktické košilové šaty se značkou Olga Afanassieva”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *