Rubriky

Buďte šetrní k ochranné vrstvě pokožky

Pokožka celého těla potřebuje mimořádnou péči každý den. Jedním z nejlepších způsobů, jak o ni správně pečovat, je zvolit si ten správný sprchový gel. Agresivní mycí gely sice kůži důkladně vyčistí, ale mohou způsobovat její přesušení a podráždění. Dopřejte pokožce tu nejjemnější péči se sprchovými gely DOVE. Pleť zanechají hebčí, jemnější a hydratovanou již po prvním mytí. Díky svému složení jsou velmi šetrné k mikroflóře pokožky a nepoškozují tak její přirozenou ochranou vrstvu.

Se sametově jemnými a pečujícími gely Dove (250 ml, 79,90 Kč) můžete proměnit každodenní očistu těla v příjemné potěšení a díky jejich omamné vůni smyjete shon všedních dnů. Žádný ze sprchových gelů Dove neobsahuje agresivní sulfáty. Jejich příjemná krémová konzistence a vyvážené pH zanechají vaši pokožku intenzivně hydratovanou a krásnou po celý den.

Vyberte si správný způsob čištění vaší pokožky ze široké nabídky sprchových gelů Dove. Ať už toužíte po příjemné relaxaci, či svěží očistě, určitě najdete ten správný produkt.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Buďte šetrní k ochranné vrstvě pokožky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *