Rubriky

V hlavní roli make-up

Make-up je základem líčení a svou roli hraje nejen v krášlení, ale i v ochraně pleti před nepřízní počasí. Jenže mnohé z nás odrazuje, kolik musí pro dokonalý make-up použít různých přípravků. Značka ALCINA představuje nové pomocníky v tyčince Fast and Fabulous. Nanesete je během okamžiku a zvládnou hned několik rolí od kompletního make-upu a rychlých úprav během dne až po konturování a strobing.

 

Creamy Stick Foundation (550 Kč)

Krémový make-up v tyčince se hodí na každý den, ale i na cesty či jako rychlá pomoc do kabelky. Vyniká krémovou texturou, která se snadno spojí s pletí, a umožňuje vrstvení pro dosažení vyššího krytí. Dokáže zamaskovat i nerovnosti či zarudnutí, takže je vhodný pro všechny typy pleti.

Způsob použití:

Kompletní make-up – aplikujte přímo na čelo, tváře, nos a bradu, rozetřete prsty nebo houbičkou na make-up a dobře zapracujte.

Touch-up – použijte lokálně na vybraná místa, např. na bradu nebo nos, a prsty či houbičkou jej dobře zapracujte.

Contouring – odstínem medium veďte linku ve tvaru číslice 3 od linie vlasů přes spánky až pod lícní kosti a podél linie brady.

 

Pearly Glow Stick (450 Kč)

Krémový rozjasňovač v tyčince oceníte díky měkké a dlouhotrvající textuře a snadné aplikaci. Je výborným nástrojem pro jeden z velkých současných make-up trendů – strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty.

Způsob použití:

Pod obočí – pro optické rozzáření pohledu aplikujte highlighter do nejvyššího bodu těsně pod linii obočí.

Na hřbet nosu – nos zúžíte, když naneste malé množství highlighteru na jeho hřbet.

Na lícní kosti – aby tváře vystoupily do popředí a vynikly tak lícní kosti, aplikujte highlighter přímo na ně nebo těsně nad.

Nad rty – toužíte-li po větším objemu rtů, použijte highlighter na „srdíčko“ uprostřed horního rtu. Pro rty jako stvořené k líbání jej naneste na okraj spodního rtu a rozetřete.

 

Make-up Blender (190 Kč)

Způsobů, jak nanášet make-up, je spousta. Jedním z nejoblíbenějších pomocníků se v poslední době staly houbičky ve tvaru kapky – make-up blendery. Novinka od značky ALCINA má speciální povrch, který umožňuje rovnoměrné nanesení make-upu, a díky jedinečné struktuře buněk je zaručena jeho minimální spotřeba. Tvar kapky zaručuje snadné nanášení i zapracovávání make-upu, a to na menších i větších plochách. Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu.

Tip pro vás: Houbičku před použitím lehce navlhčete. Struktura měkkých buněk se uzavře, a tak nedojde k absorbování make-upu. To zaručuje jeho minimální spotřebu a přirozený vzhled po aplikaci.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V hlavní roli make-up”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *