Rubriky

Přípravky pro milovníky pohybu

ALPA SPORT má speciální přípravky, které rozehřívají svaly a připravují tělo na sport nebo zkrátka pohyb, když je venku už chladno. Proto než vyběhnete nebo vyjedete, vyplatí se pěkně namasírovat a ideálně přidat i krátký strečink. Zahřívací Emulze ALPA SPORT není jen pro sportovce. Je dobrou přípravou těla pro práci venku nebo pobyt venku. A když to přeženete, úlevu přinese ALPA SPORT gel. Je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost. Hlavní je správně nastartovat a nepodceňovat relaxaci.

ALPA Sport Star hřejivá emulze START (210 ml, 63 Kč)

Je určena všem, kteří jsou rádi v pohybu, ať je jim 20 nebo 80. A proto má své trvalé místo v masérnách profesionálů stejně jako v domácích lékárnách. Jednoduše umí zasáhnout tam, kde je třeba.

Alpa Sport Star prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na vyšší zátěž. Zázvorový extrakt a kafr prokrví svaly a prohřejí svaly, tak aby zvládly námahu bez přetížení. Alpa emulze výborně zafunguje také na zatuhlé svalstvo, které uvolní a zbaví bolesti. Obsažený kreatin urychluje regeneraci pohybového aparátu a tak zlepšuje fyzickou kondici. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

 

ALPA Sport gel (210 ml, 64 Kč)

Přípravek s chladivým účinkem výrazně uleví od bolesti svalů a kloubů po zvýšené námaze. Bylinné extrakty a přírodní silice dávají gelu anestetické, uvolňující a protizánětlivé účinky. A to ocení nejen sportovci ale všichni, které trápí klouby nebo bolavá záda.

ALPA Sport gel je ryze přírodní směs extraktů nejznámějších léčivek jako je levandule, hřebíček, tymián, rozmarýn, zázvor, měsíček nebo arnika. Ty v kombinaci s mentolem a kafrem dokážou prokrvit tkáně a ulevit tělu po námaze, ať jde o sport nebo třeba práci na zahradě. Gel je navíc obohacený o pokožku revitalizující kreatin.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přípravky pro milovníky pohybu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *