Rubriky

Po tučných krémech se spraví jen vaše pleť

Kosmetická péče v zimním období si žádá výživné krémy, které pleť dostatečně chrání před extrémními mrazy a dodávají jí tolik potřebné lipidy. Rakouská biodynamická značka dieNikolai sází na zcela lokální výrobu, exotické suroviny nahrazuje vlastní biodynamickou produkcí. Arganový olej je nahrazen olejem z hroznových jader, bambucké máslo pak například tučnou smetanou či ghí máslem.

Vyživující pleťový krém dieNikolai – Šafránové pohlazení

Vyživující krém se zklidňující vůní šafránu je určen zejména pro suchou a velmi suchou pleť. Obsažené přírodní látky, smetana a ghí, pleť zvlhčují a podporují její rychlou regeneraci.

Přípravek s certifikací Demeter vyrobený z produktů biodynamického zemědělství byl vyvinut speciálně pro pokožku s nedostatkem lipidů, pro suchou pleť se sklony k podráždění a ke svědění. Díky vysokému podílu lipidů dlouhodobě a nepřetržitě vyživuje pokožku a obnovuje její přirozené ochranné funkce. Obsažená smetana navíc podporuje dozrávání keratinocytů (kožních buněk), posiluje proces přirozené obnovy pokožky a působí tak proti tvorbě šupinek. V kombinaci se zklidňujícím výtažkem ze šafránu a z lipového květu se pleť zklidní a bude dostatečně ošetřena tak, aby mohla obnovit svoji přirozenou ochrannou funkci.

Složení:

 • Smetana a ghí máslo jemně zvlhčují a vyživují pokožku.
 • Olej z hroznových jader ošetřuje pokožku a podporuje její regeneraci.
 • Výluh z lipového květu a šafrán zvlhčují a zklidňují pokožku.

Vyživující pleťový krém dieNikolai – Výběr ze stříbrných hroznů

Vyživující krém se zvýšeným obsahem oleje z hroznových jader a dalších vzácných olejů (např. olej ze santalového dřeva) intenzivně pomáhá chránit, vyživovat a regenerovat všechny typy pleti. Pomáhá pokožce obnovit vyváženost a zářivost.

Biodynamický vyživující pleťový krém obsahuje v rámci krémů dieNikolai nejvyšší podíl oleje z hroznových jader (22 %). Tento olej, společně s dalšími rostlinnými oleji a včelím voskem pokožku intenzivně ošetřuje, hydratuje, posiluje její přirozenou ochrannou funkci a podporuje její obranyschopnost před škodlivými vlivy prostředí a volnými radikály. Olej z meruňkových jader a mandlový olej dodávají pokožce sametovou měkkost a zásobují ji potřebnými lipidy (tuky, které v epidermis drží buňky pohromadě a bez nichž dochází ke stárnutí pokožky). Zvlhčující výtažek z hroznových slupek pomáhá opětovně vybudovat přirozenou sílu pokožky a zmírňuje suchost a pocity napětí. Tento krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Složení:

 • Rostlinné oleje vyživují náročnou pleť a dodávají jí pružnost.
 • Výluh z hroznových slupek zvlhčuje a posiluje pokožku.
 • Včelí vosk pokožku rozjasňuje a ochraňuje.

Denní pleťový krém dieNikolai – Ranní sběr hroznů

Výjimečné složení denního krému dieNikolai s olejem z hroznových jader, ghí, oleje z meruňkových jader a dalšími aktivními antioxidanty maximálně vyživuje denně namáhanou pokožku a poskytuje jí potřebné lipidy pro zachování vitality a pružnosti. Krém je vhodný pro extra suchou a zralou pleť.

Denní krém byl vyvinut speciálně pro každodenní péči o namáhanou a unavenou pleť, která má zvýšené nároky na ošetření. Unikátní složení přípravku, přímo přeplněného antioxidanty a aktivními přírodními složkami, je ideálně sladěno s potřebami vaší pleti. Denní péče na bázi oleje z hroznových jader zásobuje pokožku potřebnými lipidy, posiluje ji a chrání proti působení škodlivých vlivů vnějšího prostředí a proti volným radikálům. Ghí a olej z meruňkových jader navíc vyživují pokožku a udržují ji vláčnou a hebkou. V kombinaci s posilujícím výtažkem z hroznových slupek pomáhá tento krém zmírňovat suchost a pocity napětí kůže a tím přispívá k přirozené rovnováze pokožky.

Složení:

 • Ghí máslo intenzivně vyživuje pokožku.
 • Obsažené rostlinné oleje pokožku posilují a ošetřují.
 • Výluh ze slupek hroznů pokožku zvlhčuje a posiluje.

Hydratační pleťový krém dieNikolai – Šafránové osvěžení

Osvěžující, hydratační pleťový krém dieNikolai se zklidňujícím výtažkem ze šafránu byl vyvinut speciálně pro pleť se sklonem k podráždění.

Samotný šafrán zásobuje pleť nezbytnými hydratačními komponenty, které stimulují buněčné dýchání, přirozený metabolismus tkání a přispívají ke správné funkci a obranyschopnosti pleti. Další aktivní složkou tohoto krému je olej z hroznových jader, který je velmi lehký a nemastný, s intenzivními antioxidačními vlastnostmi. Pro jeho vlastnosti optimálně působí na vláčnost a jemnost pleti. Přirozený cyklus obnovy pokožky je podpořen vysokým obsahem smetany, která nejen dodává pleti správnou hydrataci, ale zejména napomáhá zrání keratinocytů (kožních buněk). V kombinaci s výluhem z lipových květů, který také aktivně přispívá k regeneraci pleti, dostává Vaše pokožka ideální ošetření pro každodenní činnost, získává na pružnosti, a působí sametovým dojmem.

Složení:

 • Smetana a šafrán jemně zvlhčují a matují pokožku.
 • Olej z hroznových jader udržuje vlhkost pokožky a posiluje ji.
 • Výluh z lipového květu pokožku zklidňuje a hydratuje.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Po tučných krémech se spraví jen vaše pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *