Rubriky

Pro zdravý vlasový styling

Revoluční kulmofén Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care byl vyvinut pro snadný a ohromující hairstyling – jako ze salonu. Navíc je díky klinickému testování potvrzené, že během jeho používání zároveň o vlasy pečujete.

 

S novým kulmofénem Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care (CF9720) si v domácím prostředí pohodlně vytvoříte objemnou foukanou nebo uhlazený a zářivý styling se zaoblenými konečky, které vydrží po celý den. Rotační hlavice Care Styling, široká 50 mm s přírodními štětinami, zajistí plný objem vlasů nebo nádherné vlny vždy s lesklými výsledky díky keramickému povrchu a ionizaci. Každé vlasy i účes vyžadují jinou péči, kulmofén nabízí nastavení tří různých teplot a tři různé intenzity foukání, aby bylo jeho použití skutečně na míru vašim vlasům. Před stylingem mokré vlasy nejdříve předsušte s hlavicí Care-Blow, a poté vyměňte za hlavici Care Styling pro úpravu vlasů.

Zapomeňte na těžké ruce vykloubené v ramenou a orosené čelo ze snahy vytvořit si oblíbený účes: kulmofén Brush Activ’ Ultimate Care si pro snadné používání zamilujete! Flexibilní patentovaná funkce Flip umožňuje nastavit si úhel rotující hlavice tak, aby pro vás úprava vlasů byla co nejjednodušší a měli jste svobodu pohybu pro snadný přístup všude, především pro úpravu zadní části hlavy. Ergonomický tvar rukojeti ulehčí práci s fénem a zároveň ji urychlí, takže máte mnohem více času užít si svůj den díky dokonalému účesu!

Celková kondice vašich vlasů se používáním kulmofénu zlepší o 19 % díky perfektně vyvážené kombinaci teplot, šetrného foukání a povrchu kulmofénu. Výsledky testu* kvality vlasů upravených s kulmofénem Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care byly porovnávány s vlasy přirozeně uschlými, vlasy po použití kulmofénu byly hedvábně hladké a o 22 % lesklejší! Zároveň teplota do 80 °C vlasy nevysuší, nepoláme a nijak neničí ani při každodenním stylingu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro zdravý vlasový styling”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *