Rubriky

Rady kadeřníka na doma

Nevíte si rady, jak si upravit po umytí vlasy? OWAY kosmetika přináší profesionální rady a typy na přípravky, které si k tomu můžete objednat v e-shopu.

Krok č. 1: Aplikujte Flux Potion hřebenem do mokrých vlasů.

Krok č. 2: Vysušte vlasy fénem jako obvykle.

Krok č. 3: Jako ochranu proti tepelnému namáhání naneste Thermal Stress Protector ještě před použitím žehličky na vlasy. Pak vlasy vytvarujte do vln.

Krok č. 4: Rozetřete v dlaních Shaping Putty a aplikujte pro definování vln a dotvoření vašeho looku!

Fixační tekutý fluid Flux Potion

Lehký fixační fluid určený pro střední až dlouhé délky vlasů. Jemně fixuje tvar účesu, aniž by na něm zanechával jakékoli stopy stylingového fluidu a vlasy tak zatěžoval. Zároveň vlasy chrání během foukání, usnadňuje a urychluje jejich úpravu. Účes se zářivě leskne, vlasy jsou plné vitality a pružnosti.

 

 

 

 

 

Ochrana před tepelnou úpravou Thermal Stress Protector

Středně fixační sprej s tepelnou ochranou, který chrání vlasy před teplem od žehličky nebo vysoušeče s výtažkem z jablečníku, černé Quinoi, meduňky a marulovým olejem. Prodlužuje styling, chrání zdraví vlasů před teplem a zanechává extra lesklý povrch vlasů.

 

Fixační vosk pro jemné vlasy Shaping Putty

Modelující guma obsahující výtažky z jablečníku, černé Quinoi, výtažky z meduňky a marulový olej posiluje tvar a objem vlasů a tím strukturuje účes. Vhodná pro  středně až dlouhé vlasy, které jsou slabé a jemné. Po celý den tak účes získává hedvábný lesk, objem, tvar a je chráněn před negativními okolními vlivy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rady kadeřníka na doma”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *