Rubriky

Ráj pro nevěsty

Centrum českého designu Kvartýr shop & studio nabízí v termínu od 11. do 29. 2. 2020 ve svých prostorách speciální pop up zaměřený na svatby. Maximální servis, šaty, doplňky i květiny od českých umělců zde naleznou nevěsty toužící po kvalitě a originalitě. Šaty z dílny Lucie Komárkové doplní šperky od designérky Adély Pečlové a značky BUCHY, psaníčka Leather Utilities a kytice, věnečky či květinové dekorace od Plantária. Pro ty, jež plánují svatbu v zimním období, jsou připraveny hřejivé plédy a zavinovací rukávy značky MIK od Jany Mikešové. Nevěsty tak mohou vyřešit celý outfit na jednom místě s ohledem na vysokou kvalitu a udržitelnost.

Svatební šaty Lucie Komárkové evokují hravost a radost ze života. Rozličné střihy z hedvábí a bavlněné krajky v odstínech ivory, béžové a krémové jsou to pravé pro nevěsty, které si přejí být přirozeně krásné a uvolněné. „Většina z mých aktuálních svatebních šatů je v délce midi či ke kolenům. Díky dlouhé univerzální sukni se ze šatů může stát velká róba. Po jejím odepnutí zase naopak vzniknou pohodlné šaty, v nichž se dá bez obav slavit až do rána,“ popisuje výhody svých šatů designérka Lucie Komárková.

Kvartýr miluje neobvyklé svatby – v přírodě a v souladu s ní, na nečekaných místech a také ty mimo klasickou svatební sezonu. „Svatba v zimních měsících může být velice krásná. Přesně pro tuto příležitost nabízím nevěstám speciální zavinovací rukávy a kardigany ve světlých barvách, které nenechají prochladnout žádnou nevěstu. Zároveň působí elegantně a slavnostně,“ popisuje Jana Mikešová stojící za značkou MIK. Její produkty jsou vyrobeny z přírodní směsi alpaky a hedvábí. Portfolio značky MIK obsahuje i netradiční zimní rolákové svatební šaty z merino vlny, které jsou krásně nositelné také v běžném životě.

Symbolem lásky mezi novomanželi jsou prstýnky. Musejí být dokonalé a vyrobené s láskou. Adéla Pečlová zpracovává každý kus ručně, s velkou péčí a úctou k řemeslu. V rámci pop upu budou vystaveny fotografie jejích zásnubních a snubních prstenů vyrobených na míru. Každý pár se může domluvit na zakázkové výrobě a získat kousky odpovídající jejich osobnosti a vkusu. Nevěsty si také mohou zvolit některý z minimalistických šperků doplněných českým sklem a perlami z nabídky Adély Pečlové nebo náhrdelníků a náramků pošitých korálky od značky BUCHY.

Kvartýr shop & studio na pražských Vinohradech je centrem mladého českého designu. K vidění a zakoupení je zde autorská móda, šperky, kožené a pletené doplňky, ortopedická obuv, interiérové doplňky a květiny. Konkrétně je to oděvní značka MIK Jany Mikešové typická zpracováním pletenin, autorská móda designérky Lucie Komárkové, značka unikátní obuvi Sabina Rich, úžasné šperky BUCHY a květinové studio Plantárium. Zastoupené značky pravidelně doplňují hosté, tím aktuálním je šperkařka Adéla Pečlová. Kvartýr shop & studio také pořádá různé kurzy, workshopy a prezentace nových produktů, díky nimž nechává nahlédnout i do zákulisí výroby a tvůrčího procesu. Všechny designérky spojuje společná filosofie zaměřená na udržitelnost, lokálnost, používání kvalitních materiálů a nevyčerpatelnou touhu tvořit. Více informací naleznete na www.kvartyrstudio.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ráj pro nevěsty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *