Rubriky

Rapperka Cardi B hvězdou nové kampaně Reebok

Celosvětovou premiéru zažívá nový klip společnosti Reebok „Nails“ v hlavní roli s Cardi B, která je mezinárodní ikonou a partnerkou značky. Šedesátivteřinový klip, který režíroval uznávaný Andreas Nilsson, začíná zdánlivě běžným rozhovorem Cardi se zákaznicí kosmetického salonu. Přikývnutím na zdobení nehtů, které posouvá hranice a je pro Cardi tak typické, se klip s neuvěřitelnou manikúrou posouvá do říše nadpřirozena.

Na počest klipu „Nails“ a Cardiiny manikúry, která na sebe strhne všechnu pozornost, vytvořila společnost Reebok „Nailed It“, smyšlený přípravek na extrémní růst nehtů uvedený na trh počátkem tohoto týdne, který „slibuje“ transformaci naprosto běžných a nevýrazných nehtů na drápky, za kterými se všichni budou jen otáčet. „Se speciálním složením“ pro zajištění mimořádné délky a vyjádření mimořádného postoje oživil tento reklamní trik společnosti Reebok nečekanou vizi a předvedl odhodlání značky chovat se odvážně a neotřele.

„Kampaň Sport the Unexpected oslavuje osobnosti, které jdou za svým, jsou odvážné, riskují a utvářejí tak naši kulturu – osobnosti, které mohou být jakékoli, jen ne předvídatelné. Nedokázali jsme si představit osobnost, která by toto poselství dokázala ztělesnit lépe než Cardi B,“ uvedla Inga Stenta, vrchní ředitelka Reebok Global Marketing. „Při spolupráci s Cardi na klipu Nails jsme chtěli zachytit okamžik, který by byl pro Cardi typický, a zároveň bořil konvence a nabídl něco víc než jen celebritu v obvyklé roli. Šli jsme na to jinak a zasadili jsme ji do typické každodenní situace, která se neočekávaně změní a do světla reflektorů zcela jedinečným způsobem postaví ikonické tenisky Reebok Club C.“

Kromě výrazné Cardiiny manikúry kralují klipu tenisky Reebok Classic Club C Vintage, které se všemu navzdory vydaly na neočekávanou cestu mezi hvězdné obutí pro běžné nošení. Tenisky původně uvedené na trh v 80. letech 20. století nabízejí nadčasový design a díky své dostupnosti a stylu dokázaly přesáhnout generace, pohlaví, subkultury i společenské třídy tak, že je za své berou ikony minulosti i současnosti. Klip „Nails“ ukazuje ikonické tenisky a současnou umělkyni Cardi B, která se vždy vydává neohroženě proti proudu a přináší novou definici klasiky.

Klip „Nails“ od agentury Venables Bell & Partners je součástí komplexní globální kampaně, která zahrnuje obsah na sociálních sítích, v maloobchodě i aktivační a online obsah. Informace o kampani hledejte na Reebok.com/Sporttheunexpected https://www.reebok.cz/sporttheunexpected; tenisky Club C nakupujte na https://www.reebok.cz/white_trainers a oděvy a obutí Cardi B na www.reebok.cz a www.footshop.cz již nyní.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rapperka Cardi B hvězdou nové kampaně Reebok”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *