Rubriky

Rita Ora pro Deichmann

Tváří nové kolekce obuvi na podzim/zimu od společnosti DEICHMANN je britská zpěvačka a textařka Rita Ora. Kolekce s mottem RADIATE je od srpna dostupná ve vybraných kamenných prodejnách v České republice a v internetovém obchodě www.deichmann.com.

Díky tomu, že Rita Ora pečlivě vybrala designové modely, vznikla pestrá mladistvá kolekce, která perfektně odráží kreativitu i jedinečný styl této zpěvačky. „Můj styl se řídí mým aktuálním rozpoložením. To, jak se oblékám, ukazuje, jak se cítím,“ svěřila se Rita Ora. Každý model v kolekci reprezentuje jiný pocit – nezávislost, kreativitu, zvědavost, odvahu nebo sílu – a inspiruje k tomu, abychom se prostřednictvím svého individuálního stylu nebáli nechat zazářit svoji vlastní osobnost.

V kolekci najdeme nejzajímavější trendy nadcházející sezony: sportovní módu zastupují chunky tenisky s neonovými detaily ve svítivě žluté barvě nebo s leopardím vzorem a modely v metalické stříbrné a zlaté barvě na vysoké platformě. Kozačky, šněrovací obuv a modely s děrovaným vzorem zdobené nýty a přezkami v rockovém stylu podtrhují kreativitu a osobitost, zatímco ponožkové kozačky nad kolena se štrasovými kamínky a kotníková obuv s pestrým potiskem imitujícím hadí kůži vytvoří odvážný a nápadný look. Kolekci doplňuje kotníková obuv ve westernovém stylu a lodičky s barevným přechodem.

„Těší nás, že jsme společně s Ritou Orou – stylovou ikonou – vybrali jedinečnou a výrazově silnou kolekci,“ říká Heinrich Deichmann. Kolekce „Rita Ora pro DEICHMANN“ obsahuje 40 dámských modelů a jejich ceny se pohybují od 799 Kč do 1599 Kč.

 04

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rita Ora pro Deichmann”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *