Rubriky

Různé pohledy na život muže

Věčnost – všeobjímající koncept stejnoměrného plynutí času bez začátku a konce. To je ETERNITY od Calvin Klein a její nadčasový koncept prohlubuje nová vůně ETERNITY Calvin Klein Eau de Parfum pro muže. Jde o první parfém pro muže v tomto portfoliu vůní, a zároveň první, který se představuje pouze ve verzi pro muže. Svou podmanivou svěžestí posune ikonu ETERNITY do současnosti.

Od samotných počátků v roce 1988 se ETERNITY Calvin Klein ve svém propagačním obrazovém slovníku drží hodnot, jako je romantika, láska, intimita a věrnost. ETERNITY Calvin Klein je oslavou mnoha různých úhlů pohledu na život muže. Neoslavuje přítomnost, ale věčnost – okamžiky, které přetrvají do nekonečna.

Nová kampaň ETERNITY Calvin Klein Eau de Parfum pro muže představuje černobílý portrét Jakea Gyllenhaala, jako moderního muže. Ukazuje ho v souladu se silou a rafinovaností, které jsou vlastní i vůni samotné. Jakea vidíme vedle zářivě zeleného ikonického flakonu na kameni, který omývají divoké vlny oceánu. Obraz přivádí k životu opojnou svěžest vůně. Video kampaň se otevírá legendárním černobílým pohledem na vlny, tříštící se o útesy, a pokračuje záběrem na milující se rodinu, včetně intimních chvil, které je třeba si hýčkat. Celou scénu pozorujeme očima moderního otce.

VŮNĚ

Rafinovaná a opravdově mužná ETERNITY Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougérovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougérový základ přetváří uhrančivá šalvěj, která jí dodává křehkou svěžest. Majestátní cypřiš tvoří mužný smyslný střed. Akord semiše otevírá elegantní a silnou stopu v závěru vůně.

Kategorie vůně: fougérová dřevitá

Parfumér: Pascal Gaurin

FLAKON + OBAL

Jsou inspirovány nadčasovostí; flakon se drží ikonického tvaru lahvičky, zatímco tekutina jasně září smaragdově zelenou barvou. Krabička byla znovu navržena v tónech hnědé, které symbolizují mužnost a dřevitost vůně.

ETERNITY Calvin Klein Eau de Parfum pro muže je k dispozici od září 2019 ve všech parfumériích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Různé pohledy na život muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *