Rubriky

S čím kombinovat šaty v zimě

Mladá módní návrhářka Olga Afanassieva navrhla pro tuto sezonu novou kolekci, v níž zůstává věrná střihu dlouhých a midišatů Stars s nabíranými rukávy. Olga miluje šaty pro jejich nadčasovost a možnost nejrůznějších kombinací, které se dají vymyslet s ohledem na roční období či dress code.

„Šaty využijete i v zimních měsících, velice chic jsou s ležerním oversized nebo maxi kabátem či kabátem dlouhým péřovým, tzv. sausage. Na podzim je můžete doplnit krátkou motorkářskou bundičkou,” vyjmenovává nejrůznější kombinace Olga Afanassieva. S mrazy doporučuje vzít si přes šaty pletený cardigan či oversized sako, využít kontrastu struktur a přepásat je páskem. Šaty z jemného hedvábí rovněž vypadají skvěle s huňatou vlnou.

„Zajímavý doplněk tvoří i přiznané tmavé silonky s decentním efektem krajky či žebrování. Skvěle k tomu vypadají army boots nebo klasické kozačky, ať už ke kolenům nebo nad kolena,“ dodává pár dalších tipů na neotřelý styling. Kolekce Stars zachovává ojedinělé střihy dlouhých a midišatů s dlouhými nabíranými rukávy, přichází však s podzimními barvami. Prim hraje ohnivá, žlutá, a hnědá v kombinaci s barvami nebe anebo snímků z vesmíru. Oblíbenými motivy zůstávají květiny, paví peří a motivy zvířátek jako úklon Africe.

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí na výzkumu GoodAI k vytváření umělé inteligence, po večerech tvoří a navrhuje! Byť je nováčkem na české módní scéně, už nyní se jí dostává pozornosti jak od zákaznic, tak z médií. Soustředí se na tvorbu dámských šatů, které jsou ručně vyráběny z materiálů jako je bavlna či hedvábí. Společným rysem je podšití lemu vintage červenou stužkou, kterou si návrhářka přivezla z JAR, kde se rovněž zrodil nápad na vlastní tvorbu.

K dostání: https://www.olgaafanassieva.com/shop

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “S čím kombinovat šaty v zimě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *