Rubriky

S láskou, máma!

Herečka Kristýna Janáčková, herečka (a švagrová Kristýny) Aňa Geislerová s dcerou Stellou a manželem Zdeňkem Janáčkem (bratr Kristýny), herečka Miluška Bittnerová, herečka a zpěvačka Míša Tomešová se syny, herečka Lucie Štěpánková, zpěvačka Sharlota a ilustrátorka Bára z Nikolajky tento týden pokřtili interaktivní deník S láskou, máma!

„Jsem na Kristýnku neuvěřitelně pyšná. Je to náš grafoman,“ smála se Aňa s tím, že deníku přeje hlavně měřitelný úspěch, čili aby se hlavně dobře prodával. „Jeho výhodou je ale nejen to, že pro vás uchová všechny ty vzpomínky a prožitky, které by jinak odnesl čas, i když si říkáte, že tohle přece nezapomenu – zapomenete! A jak rádi si právě nad deníkem pak vzpomenete. Další výhodou je totiž to, že deník může později posloužit jako alibi, až se vaše již vyspělé dítko s psychoterapeutem budou pídit po tom, co stojí za jeho problémy. Pak hezky otevřete deník a hele, všechno bylo v pořádku, dávala jsem ti lásku a pochopení, vidíš, tady strana třináct,“ dodala a nadsázkou Aňa.

Kristýnu přišel podpořit i její manžel Michal s oběma syny – školákem Luisem Frederikem i drobátkem Elliotem Oliverem, kterému je právě dnes 1 rok. „O víkendu chystáme oslavu, kde bude celá naše rodina,“ prozradila Kristýna, kterou na křest doprovázela i maminka a tatínek, takže si rovnou mohli střihnout generálku.

„Je vtipné, že Kristýnky deník křtím společně mimo jiné s Míšou Tomešovou, která ze mě v seriálu udělala babičku ještě dříve, než jsem byla maminkou v reálném životě,“ smála se Miluška Bittnerová. „Mě teď nějakou dobu neuvidíte, protože já se teď hecnu a zpětně vyplním dva deníky i pro moje kluky, což bude makačka, protože budu muset potrápit paměť až pět let dozadu, uff!“ dodala Míša Tomešová.

Informace o knize:

Kristýna Janáčková dne 24. 3. 2022 vydala svou knižní prvotinu – interaktivní deník pro maminky nazvaný S LÁSKOU, MÁMA

Spousta lidí o Kristýně ví, že oběma svým dětem píše deníky – a to již od jejich početí. Její starší syn Luis jich má za těch osm let již 48! A na jeho přání mu je píše dál. Má v nich i fotky, památeční předměty, první ustřihnuté vlásky, náplasti, vstupenky atd atd… Spousta maminek se na Kristýnu již delší dobu obrací o radu, jak takové deníky psát co nejlépe, a proto S LÁSKOU, MÁMA nyní vychází. Jedná se o jakousi předpřipravenou šablonu, do které stačí už jen vpisovat, vlepovat a odpovídat na předem připravené otázky…

„Původně měl deník vyjít 11.11. 2021 na výročí mého oznámení, že jsem podruhé těhotná. Ale celosvětový problém s papírem nám vydání posunul. Nejdříve jsem to obrečela, krásné datum, ale pak jsem si řekla, že je nával diářů a jiných knížek, tak bude na dodělání větší klid, navíc vychází před Velikonocemi, symbol zrození, a tento deník je o zrození,“ prozradila Kristýna Janáčková.

Úvodní slovo v deníku S láskou, máma:

Příběh o mateřství, který začíná v den, kdy počali jste dítě, a končí před nástupem dítěte do první třídy.

Příběh, který zachycuje prvních krásných a pro vaše dítě nesmírně důležitých šest let jeho života.

Příběh, o kterém jste snili a nyní jej skutečně prožíváte.

Příběh bezpodmínečné lásky a zážitků, které vás potkaly, a o které byste neměli přijít.

Příběh, ve kterém jste se nebáli odhalit své pocity a emoce.

Příběh, který je příběhem i vašeho dítěte.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “S láskou, máma!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *