Rubriky

„Šálek kávy“ z Paříže přináší jarní kolekce značky Lancôme.

S přicházejícím jarem rozkvétají nejen květiny, ale i kouzelná Paříž. Návštěva tohoto proslulého města bez prozkoumání místních legendárních kaváren, jako by se neudála.  V Paříži naleznete ty nejúžasnější kavárny plné elegance s interiéry v sofistikovaném stylu.  Místo, kde se káva nebo šampaňské podává kdykoliv. Místo, kde se jí pro potěšení bez pocitu viny, protože diety začínají až od zítřka. Místo, kde pití kávy je událostí. A právě do těchto míst vás přenese letošní jarní kolekce Café Bônheur od značky Lancôme.

Blush in Capitals

Pudrová textura tvářenky dodá pleti jemný nádech s nádherným narůžovělým odstínem. Výsledkem jsou pastelově prozářené a lehce růžové tváře. Tvářenka je naprosto výjimečná nejen v textuře, ale i v designu. Limitované balení bylo inspirováno proplétanými křesly, které jsou neodmyslitelnou součástí každé kavárny v centru Paříže.

Café Bônheur Eye Palette

Nová paletka očních stínů přináší kombinaci jak matných růžových odstínů, tak výraznějších kouřových barev doplněných o třpytivou explozi. Díky široké nabídce z 10 vysoce pigmentovaných odstínů určitě objevíte svou oblíbenou kombinaci a snadno vytvoříte dechberoucí kouřové líčení.

L´Absolu Rouge

Ikonická rtěnka L´Absolu Rouge, dostupná v jednom univerzálním průhledném odstínu Top Coat, dodá rtům šťavnatý a neodolatelný vzhled.

Rose La-La !

Jarní kolekci 2019 doplňuje krémová tvářenka Teint Idole Ultra Stick v unikátním růžovém odstínu Rose La-La! pro dokonale svěží jarní look. Je vhodná pro všechny tóny pleti, od nejsvětlejšího až po nejtmavší. Rozveselte tváře lehce růžovým odstínem a dosáhněte perfektního „Frech bonne mine“ neboli francouzsky dokonalého vzhledu. Teint Idole Ultra Stick můžete díky růžovému tónu použít také namísto očních stínů, sjednotit svůj celkový make-up a vypadat zkrátka neodolatelně.

Okouzlující Lily Collins

Tváří Lancôme jarní kolekce 2019 nemůže být nikdo jiný než oficiální tvář značky – Lily Collins. Oči jí zdobí lehké elegantní líčení růžovými odstíny z paletky Café Bôhneur Eye Palette. Celý look je obohacený o růžový nádech pudrové tvářenky Blush in Capitals. Make-up jako celek působí svěže, prozářeně a velmi elegantně.

Jarní kolekci Lancôme zakoupíte ve vybraných pobočkách prodejen SEPHORA, Douglas CZ a SK, Marionnaud CZ a SK a FAnn SK.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “„Šálek kávy“ z Paříže přináší jarní kolekce značky Lancôme.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *