Rubriky

Šetrná Bio Sculpture manikúra

OliOla Organic Beauty studio zařazuje do své nabídky komplexní péče o krásu manikúru Bio Sculpture, šetrnou a přírodní verzi gelových nehtů, která vydrží bez chybičky řadu týdnů a přitom nenaruší nehtové lůžko.

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, které zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Jde o metodu vhodnou pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, pro nehty v minulosti často namáhané klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo pro nehty, kterým jen nebyla věnována dostatečná péče. Právě pro různé typy poškození byly vyvinuty různé varianty ošetření, jež nehty ozdraví, posílí a vyživí. Podle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů či posílení přirozeného nehtu.

Bio Sculpture manikúra s lakováním prodyšným Evo2 gel lakem (75 minut)

Péče zahrnuje: dezinfekci, odstranění původního Bio Sculpture gel laku, analýzu nehtů, ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, lakování nehtů Bio Sculpture gel lakem Evo2, který má výdrž cca 3 týdny.

Bio Sculpture manikúra se zpevněním nehtů Bio gelem (105 minut)

Péče zahrnuje: dezinfekci, odstranění původního Bio Sculpture gelu, analýzu nehtů, ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, zpevnění a nabarvení nehtů bio gelem od Bio Sculpture, který má výdrž cca 4 týdny. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.

Prodloužení nehtů gelem Bio Sculpture (135 minut)

Péče zahrnuje: dezinfekci, odstranění původního Bio Sculpture gelu, analýzu nehtů, ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, zpevnění a prodloužení nehtů do požadované délky, následná aplikace bio gelu od Bio Sculpture, který má výdrž cca 4 týdny. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.

Výhody Bio Sculpture Gelu:

Přírodní nehtová kosmetika. Gelový UV/LED systém, který vydrží až 4 týdny, se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače tedy absolutně bez poškození nehtu.

Bez škodlivých chemikálií. Bio Sculpture Gel je originální přírodní nehtová kosmetika, která vyživuje a posiluje nehty a neobsahuje rizikové chemikálie. Neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP nebo kafr, není testovaný na zvířatech a je 100% VEGAN.

Obsahuje 58 % proteinu. Má unikátní složení, které se přibližuje přírodnímu nehtu a obsahuje 58 % proteinu pro podporu výživy a posílení nehtového lůžka. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické Teky obrovské (známé jako Teak), která zajišťuje pevný avšak flexibilní gelový povrch.

Nepoškozuje nehty. Díky lepší přilnavosti pružného gelu při ošetření není nutné žádné další broušení nehtového lůžka. Při vytvrzování v LED lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury.

Novinka je k dostání v salonu OliOla od ledna 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Šetrná Bio Sculpture manikúra”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *