Rubriky

Seznamte se s novými tvářemi značky Urban Decay

Značka Urban Decay hájí odlišnost již od svého založení v roce 1996. Její produkty jsou určeny „na oči, nehty, rty a pokožku těch dívek a chlapců, kteří chtějí dát definici krásy sbohem a vtisknout jí svou vlastní podobu“. I v současnosti Urban Decay odmítá jednotvárnost, která se šíří kosmetickým průmyslem, a proto představuje Pretty Different – manifest na obhajobu sebevědomé individuality. Tvářemi této platformy se stali CL, Ezra Miller, Joey King, Karol G a Lizzo.

„Pretty Different je hymnou pro vyznavače make-upu, kteří se odmítají podřídit standardům krásy,“ říká Wende Zomnir, zakladatelka značky Urban Decay. „Je to naše pocta individualitě, protože každý jsme prostě jiný. Snažíme se znovu objevit, co to znamená být kosmetickou značkou.“

Současně Urban Decay představuje také pět nových tváří, které zosobňují Pretty Different. Spojuje je fakt, že jsou průkopníky, kteří odmítají akceptovat všeobecně uznávané standardy a raději bojují za originalitu. Ezra Miller, Lizzo, Joey King, Karol G a CL jsou hvězdami této kampaně. Jejich úkolem je zaštiťovat veškeré novinky Urban Decay v průběhu následujícího roku a zároveň hájit krásu originality.

Globální platforma Pretty Different odstartovala napříč digitálními a sociálními médii a zahraniční reklamou. Nechte se inspirovat a buďte tím, kým sami chcete být na UrbanDecay.com (odkaz) a @UrbanDecayCosmetics #PrettyDifferent.

Ezra Miller

Americký herec, který v září oslaví svoje 27. narozeniny, se proslavil především díky filmu Charlieho malý tajemství, kde ztvárnil roli excentrického teenagera po boku Emmy Watson nebo díky seriálu Californication. V nedávné době jste ho mohli vidět například ve filmu Justice League nebo Fantastická zvířata a kde je najít.

Lizzo

Americká zpěvačka se během své kariéry zpěvačky a rapperky proslavila nejenom po celé Americe ale i ve zbytku světa. Kromě své oceňované tvorby je známá jako advokátka boje proti sexismu, homofobii a tzv. body-shamingu.

Joey King

Teprve devatenáctiletá herečka z Los Angeles se dokázala probojovat mezi jedny z nejznámější a nejuznávanější mladé talenty. Znát ji můžete například z filmu The Kissing Booth nebo z velmi pozitivně oceňovaného nového seriálu Odhalení.

Karol G

Kolumbijská zpěvačka, která dobyla showbyznys v celé Latinské Americe. Mezi její hudební žánry patří reggaeton, jehož sláva raketově vzrůstá nejenom v Kolumbii, ale ve všech španělsky mluvících zemích. K jejím úspěchům patří nejenom získání několika důležitých cen, ale také miliony fanoušků.

CL

Celým jménem Lee Chae Rin je jihokorejská zpěvačka, rapperka, tanečnice i herečka. Jako členka K-popové skupiny 2NE1 si získala srdce miliony fanoušků po celé Asii. Tato popularita ji umožnila prorazit i jako sólová umělkyně a momentálně se těší velké slávě i ve zbytku světa.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Seznamte se s novými tvářemi značky Urban Decay”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *