Rubriky

Škola volá!

Ačkoliv jsou prázdniny v plném proudu a dětem ještě nechceme připomínat pomalu se blížící školní povinnosti, vy jako rodiče můžete s výbavou svého dítka do školy už klidně začít. Podívejte se na ukázku dětského oblečení a obuvi z aktuálních kolekcí značek Deichmann a F&F.

Zmírněte dětské stesky po letních dobrodružstvích a zpříjemněte své ratolesti začátek školního roku stylovým dětským outfitem. Děti rostou jako z vody, a tak přijde několik nových kousků do šatníku zajisté vhod. Objevte trendy kousky z aktuálních dětských kolekcí a potěšte svou malou holčičku či chlapečka roztomilými modely, ve kterých půjde do školy s radostí.

Co se vašemu dítku bude rozhodně hodit? Kromě jednoduchých základních kousků, jako jsou trička, mikiny či džíny, zaměřte svou pozornost při nakupování i na neotřelé módní kousky. Co třeba pohodlná tepláková souprava s motivem oblíbených pohádkových postav? Malé parádnice určitě potěší půvabné šatičky či dívčí top se zajímavým vzorem nebo s hravými volánky.

Přemýšlíte nad tím, jaké barvy dětského oblečení zvolit? Řiďte se tím, v čem se vaše dítě cítí nejlíp. Ne každá holčička má ráda růžovou a ne každý kluk nosí nejraději modrou. Pokud má rádo neutrální tóny, je zbytečné mu vnucovat výrazné barevné oblečení, a naopak.

Tak neváhejte a začněte s přípravou výbavy do školy či do školky už teď.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Škola volá!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *