Rubriky

Spojení síly a lásky

V roce 2022 vzdává Emporio Armani hold síle spojení a lásky a obohacuje svou kolekci pánských vůní STRONGER WITH YOU o vůni STRONGER WITH YOU ONLY. Silného ducha této toaletní vody zachycuje nová podmanivá a ikonická kampaň s britským hercem Nicholasem Houltem a italskou herečkou Alicí Pagani. Značka Emporio Armani poprvé představila vůni STRONGER WITH YOU v roce 2017 jako oslavu bezpodmínečné lásky a síly vztahů. STRONGER WITH YOU ONLY odhaluje novou zásadní a intenzivnější kapitolu tohoto milostného příběhu.

Pánská vůně

STRONGER WITH YOU ONLY je kořeněná orientální fougére vůně která spojuje energizující intenzitu se svěžím a jiskřivým charakterem. Vůně, kterou vytvořila parfémářka Cécile Matton (MANE), jež je také autorkou původní toaletní vody STRONGER WITH YOU, se otevírá svěžími a energickými tóny grapefruitového oleje, jehož kyselost dodává vůni jemný jiskřivý energizující a zároveň mužný aspekt. Dále se rozvíjí srdcem z aromatické levandule získávané odpovědným způsobem v jihofrancouzském regionu Provence. Tato vonná esence se získává pomocí parní a molekulární destilace a vytváří tak nekonečně jemnou nótu exkluzivně pro značku Armani. Čistá a svěží nóta se mísí se srdcem z pelargonie, květinovými akcenty a ovocným akordem liči. Přírodní srdce pelargonie vytvořené speciálně pro značku Armani, pochází z udržitelných zdrojů z Madagaskaru. Podmanivé základní nóty vůně v sobě kombinují výjimečnou bourbon vanilku, která byla získána udržitelně na Madagaskaru, s akordem ledového kaštanu, ikonickým olfaktorickým podpisem kolekce STRONGER WITH YOU. Společně s cistovým absolutem vytvářejí ambrovou vůni s koženými aspekty, které podtrhují nepopiratelně smyslné vlastnosti vůně.

Elegantní flakon

Vůně STRONGER WITH YOU ONLY je uzavřena v ikonickém flakonu Emporio Armani, jehož absolutně průzračné sklo odhaluje zářivou a svůdnou jantarovou barvu vůně. Výrazné křivky flakonu připomínají mužskou postavu, zatímco charakteristický kovový uzávěr STRONGER WITH YOU je oděn do ocelově šedé barvy s metalickým odleskem.

Být spolu

V nové černobílé kampani k vůni EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU ONLY, která vyjadřuje nepřemožitelnou sílu lásky, vystupují herci Nicholas Hoult a Alice Pagani. Intenzitu jejich pouta zachytil francouzský režisér Fabien Constant a hlavním fotografem tiskové kampaně je Damon Baker. Tato kampaň přináší novou vizuální identitu vůní STRONGER WITH YOU, která je opravdu moderní a nadčasová.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Spojení síly a lásky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *