Rubriky

Staňte se malířem svých vlasů

Objevte sílu barev s L’Oréal Paris, probuďte v sobě umělce a odvažte se kombinovat různé tóny barev. Zářivé odstíny vymývajících se barev COLORISTA WASHOUT dodají vašim vlasům požadovaný odstín, který vydrží až několik týdnů, podle typu „Washoutu“ a kvality vlasů. Můžete si vybrat jednu nebo zkombinovat více barev, fantazii se meze nekladou!

COLORISTA WASHOUT od L‘Oréal Paris jsou postupně se vymývající barvy na vlasy, které vydrží několik umytí dle typu Washoutu. Vlasy jsou nádherně barevné a zároveň zářivě okouzlující. Celkem můžete vybírat z osmi ohromujících odstínů – zaujala vás nejvíce růžová, tyrkysová nebo červená?

COLORISTA od L‘Oréal Paris, to je barevná revoluce, která vnese radost a šmrnc do vašich kadeří. Vybírejte produkty dle typu vašich vlasů. Na obalu najdete informace, který produkt je pro vás vhodný vzhledem k vaší stávající barvě vlasů. S barevnými odstíny COLORISTA WASHOUT dosáhnete nejlepších výsledků na světlých až středně hnědých vlasech. Pro tmavší vlasy je vhodné nejprve použít COLORISTA BRUNETTE BLEACH k zesvětlení. Všechny můžeme být barevně revoluční.

Ráda barvy střídáte?

Pro vás je tu Colorista Remover! Pokud chcete barvy střídat častěji nebo urychlit vymytí stávajícího „Washoutu“, použijte přípravek COLORISTA REMOVER. Je ideální k odstranění zbylých pigmentů, se kterými se setkáte především u barev s modrými a zelenými podtóny.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Staňte se malířem svých vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *