Rubriky

Staňte se modelkou!

Triola vyhlásila na říjen casting – hledá modelky z řad svých zákaznic a fanynek. Že nemáte míry 90/60/90? Ale to není pro českého výrobce prádla důležité – hledá ženy všech tvarů a typů postav, klidně i slovanské Venuše. Je dobře známo, že se Triola specializuje na podprsenky pro plné ženské křivky. Takže prvním požadavkem na budoucí modelky je, aby se pyšnily velikostí prsou D a klidně i většími. A ideálně měly konfekční velikost od 36 do 50. Také musí mít 18 let a chuť hrdě ukázat svou krásu ostatním.

Kateřina Kasanová

 

V Triole začínaly hvězdy i missky

Nemyslete si, ženy, které se do castingu přihlásí, budou ve velmi dobré společnosti. Pro Triolu fotily mnohé české missky. Jak víte, tato česká značka má velmi dlouhou a barvitou historii, takže se u ní vystřídalo mnoho zvučných jmen. Jako studentka u ní začala fotit plavky známa česká modelka Helena Mandíková. Jednou z nejznámějších modelek je Renata Langmannová, Česká Miss 2006. Jen pro zajímavost pro TRIOLU pracovala více než pět let, vystudovala s červeným diplomem Policejní akademii ČR a po svatbě působí hlavně v zahraničí.

Iveta Lutovská Vítová

 

Celou jednu dekádu spolupracovala se značkou TRIOLA Iveta Lutovská Vítová. Vysoká, štíhlá a dlouhonohá kráska s krásnými velkými prsy se honosí tituly Miss Model of the World 2007 a Česká Miss 2009. Do nedávné doby moderovala zprávy na Nově. Pravidelně fotila prádlo i plavky. Spolupráce trvala až do doby, než se vdala a stala se maminkou.

Další misskou ve službách Trioly byla výrazná bruneta Tereza Vlčková, třetí v soutěži Česká Miss 2017. Její zdravá a plná silueta a milý úsměv okouzlily nejen porotce soutěže, ale i zástupce české značky, která primárně cílí na plnou ženskou postavu. Pro Triolu nafotila Tereza několik kolekcí.

Tereza Vlčková

 

Současnou modelkou TRIOLY je Kateřina Kasanová, MISS Face Czech Republic 2017, dívka, která o rok později reprezentovala ČR na Miss World. Kateřině se fandové dívají nejen do krásného dekoltu, ale i do očí. Má je totiž unikátní – jedno hnědé a jedno šedomodré.

Veronika Kořínková

 

Zajímavý příběh, který může být podobný tomu vašemu, se váže k nejznámější české plus size modelce Veronice Kořínkové/Matouškové. I ona se v roce 2012 přihlásila na casting do Trioly. Bylo jí tehdy 22 let. Začala fotit prádlo i plavky a fotí dodnes, i když už je šťastnou maminkou.

Chcete to také zkusit?

Hledejte #triolacasting, čtěte na www.triola.cz

A pak napište na: casting@triola.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Staňte se modelkou!”

Napsat komentář