Rubriky

SUBRINA WEEKEND, dny plné inspirace, zábavy a nových poznatků

Značka SUBRINA PROFESSIONAL nabízí vysoce kvalitní kadeřnické produkty jak pro profesionály, tak i širokou veřejnost.

Nejsou to však jen produkty, které dělají radost kadeřníkům, ale již tradičně se každým rokem v průběhu května koná SUBRINA WEEKEND, což jsou dny plné inspirace, zábavy a nových poznatků. SUBRINA WEEKEND se v roce 2019 uskuteční od pátku 24. května do neděle 26. května na přehradě Seč v krásném hotelu Jezerka. Kromě páteční zábavy čeká v sobotu návštěvníky kadeřnická show technologů a kadeřníků značky Subrina Professional, oblíbená ukázka svatebních a společenských účesů nebo módní přehlídka známého stylisty Káji Pavlíčka.

Neděle pak bude patřit hostům ze zahraničí. Úchvatnou podívanou plnou pánských střihů předvedou Sanja Karasman s Alenem Demirovicem. Sanja patří mezi nejtalentovanější chorvatské stylisty a je zároveň vedoucí akademie Subrina Professional. Společně s Alenem Demirovicem, bosenským barberem, vydali knihu pánských účesů a střihů, kterou si budete moci během nedělní show zakoupit. Nedělní událost se zahraničními hosty začíná na hotelu Jezerka v 9 hodin a na ojedinělý seminář budou mít přístup i ti kadeřníci, kteří se nemohli zúčastnit celého SUBRINA WEEKENDU, a to za cenu 490 Kč. Nenechte si ujít kadeřnickou show a přijeďte v neděli 26. května na hotel Jezerka.

 

Sanja Karasman

Jedna z nejtalentovanějších chorvatských vlasových stylistů, členka slovinského týmu Subrina Professional, školitelka a mistryně kreativního střihu míří na Subrina Weekend na Seč již podruhé. Její znalosti a praktické zkušenosti jsou vždy okořeněné kreativitou a individuálním dotekem s uměleckým nádechem. Sanja je zároveň vedoucí akademie Subrina Professional a také autorkou knihy TIMELESSMAN, ve které jsou k vidění nejrůznější pánské účesy a střihy.

Alen Demirovic

Alen Demirovic je bosenský vlasový stylista a barber, který již od dětství věděl, že se bude věnovat kadeřnickému řemeslu, ke kterému ho přivedl jeho dědeček. Holičstvím si přivydělával již v mládí a tato záliba mu vydržela i v dospělém věku. Absolvoval dvě kadeřnické akademie a později otevřel své první holičství, které pojmenoval svým jménem. V současné době je Alen školitelem kadeřníků v několika zemích a jeho kadeřnický tým čítá v současné době kolem 25 lidí.

 

 

https://www.subrinaprofessional.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “SUBRINA WEEKEND, dny plné inspirace, zábavy a nových poznatků”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *