Rubriky

Tajemná pánská vůně

Svět Gucci Guilty představuje novou verzi Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum, která zintenzivňuje tradiční kódy maskulinní krásy vyznačující se tajemstvím a nekonvenčností. Nová vůně je vytvořena pro záhadného muže, jenž se ničeho nebojí. Oslava svobody lásky v příběhu #ForeverGuilty pokračuje, Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum nabízí reinterpretaci původního parfému, nyní s opojnou chilli papričkou a uklidňující svěží růží.

Sugestivní a neočekávaný, Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum je vůně z kategorie dřevitá aromatická kořeněná a byla vytvořena aby provokovala. Vyjadřuje se současným a moderním pohledem na dvě ikonické vonné látky oblíbené v 70. letech 20. století: růže a chilli papričky, které nahrazují původní tóny růžového pepře a italské bergamotky. Společně vytvářejí nečekanou a osvěžující retro tóninu. Teplá kořenitost chilli papričky vytváří zajímavý kontrast s hořkou aromatickou svěžestí růže a vyvolávají neočekávané emoce. K dosažení vyšší úrovně intenzity byl použit olej z květu pomerančů, neroli, který společně s levandulí rozvine srdce vůně do silnějšího, mužnějšího tónu. Bohatství a smyslnost jsou zvýrazněny v základě vůně pomocí pačuli a cedrového dřeva.

Flakon:

Síla parfému Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum je zachycena v neprůhledném černém těžkém skle s matným efektem, který odráží intenzitu nové šťávy uvnitř. Vysoký a štíhlý flakon je umístěn v černé krabičce se stříbrným nápisem a nenapodobitelným logem domu.

Reklamní kampaň:

Oceňovaný herec a hudebník Jared Leto, se vrací jako mužský hrdina Gucci Guilty v typickém americkém prostředí prádelny. Zachytil jej fotograf Glen Luchford. V roli neohroženého provokatéra hledí vyzývavě do objektivu, jako by chtěl dodat ostatním mužům odvahu, aby jej následovali. Pohodlně sedí vedle své nové vůně a s důvěrou a lehkostí zaujme výstředností svého charakteru a prostředí.

Nová vůně Gucci Guilty je k dostání v parfumeriích od května 2020 ve velikostech 50 ml a 90 ml.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tajemná pánská vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *