Rubriky

Tajemství zdravého spánku pro vaši pleť

Zdravý spánek je důležitý pro pocit pohody a pro krásu pleti. Výživný noční krém 5 Secrets Night Cream od značky DECLARÉ SWITZERLAND kombinuje pět rostlinných výtažků (meduňka, levandule, heřmánek, šalvěj a třezalka) s aromatickým olejem z levandule a pomerančového květu. Uklidní a osvěží pleť a dodá jí intenzivní hydrataci. Užijte si nádhernou vůni krému a dokonale odpočinutou pleť každé ráno.

5 Secrets Night Cream (50ml)

Dnes spíme průměrně o 1 hodinu méně, než tomu bylo před 30 lety. Nedostatek spánku není zdravý pro tělo ani pro pleť. Zvyšuje riziko kardiovaskulárních či žaludečních problémů, může vést k obezitě či depresím a v neposlední řadě urychluje stárnutí pleti.

Často se stává, že když uleháme do postele, nejsme plně připraveni na odpočinek. Naše mysl je stále zaměstnána vším, s čím jsme se během dne potkali, a nedokáže vypnout. Modré světlo z mobilních telefonů a obrazovek je pouze jedním ze světelných faktorů, které do těla vysílá špatné signály. To vede k neklidnému spánku, při němž nedokážeme na plno využít benefitů regenerační fáze. Jako zrcadlo našeho fyzického stavu pak pleť velmi jasně ukazuje veškeré nedostatky. Ztrácí svou pružnost a zdravou barvu, chybí jí svěžest a energie a je mnohem náchylnější k podráždění.

5 Secrets Night Cream pomáhá pleti plně využít noční dobu k odpočinku pro co nejbáječnější ranní probuzení. Z poznatků aromaterapií byly vybrány oleje, které vám pomohou zapomenout na denní stres, zatímco hedvábně jemná textura krému hýčká vaše smysly a připravuje vás na uvolňující spánek.

Účinné látky:

Výtažek z lespedézie pomáhá pleti optimalizovat 24hodinový rytmus a využít fázi spánku výhradně k regeneraci. Lespedézie roste v Jižní Koreji a její květy se otevírají s východem slunce a opět se zavírají, když slunce zapadá. Výtažek pomáhá synchronizovat 24hodinový rytmus pleti a reguluje její biologické funkce. Denní stresové faktory, jakým je např. modré světlo z mobilů a počítačů, jsou neutralizovány a jejich vliv bude mnohem lépe kontrolován během následujícího dne. Výtažek je považován za ochránce rovnováhy pleti a poskytuje jí odpočatý vzhled a svěžest.

Vybrané esenciální oleje z hořkého pomeranče, jasmínu, pivoňky, damašské růže, černé bezinky a japonské třešně poskytují pleti maximální hydrataci a podporují její pružnost. Mají zklidňující účinky a výživnou hodnotu. Zároveň podporují noční revitalizaci a slouží jako přirozený antioxidant.

Aromatické oleje z levandule a pomerančového květu byly vybrány pro svůj uklidňující účinek, který se využívá v aromaterapii.

Kyselina hyaluronová poskytuje intenzivní hydrataci. Její dlouhé řetězce zvláčňují povrch pleti, díky čemuž redukují drobné linky a vrásky. Krátké řetězce pronikají hlouběji do pleti a posilují ji zevnitř.

Pentavitin vytváří další vrstvu hydratace, která na povrchu pleti drží jako magnet až po dobu 72 hodin. Díky tomu eliminuje transepidermální ztrátu vody a posiluje funkci ochranné bariéry pleti.

Vitamin E chrání buňky před volnými radikály a zároveň dodává pleti větší pružnost.

Declaré SRC™ Complex snižuje přecitlivělost pleti a posiluje její odolnost díky obnově přirozené ochranné bariéry pleti. Citelné i viditelné známky podráždění jsou rychle a trvale redukovány.

K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tajemství zdravého spánku pro vaši pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *