Rubriky

To pravé pro pánské vlasy a pokožku

Většina mužů touží po kosmetických produktech, které jsou praktické, funkční a jednoduché na používání. Značka ALCINA pro ně připravila přípravky, které vynikají obsahem účinných látek přizpůsobených potřebám právě mužské pokožky a vlasů.

Hair & Body Shampoo (205 ml)

Přípravky 2 v 1 se u mužů vždy řadí mezi ty nejoblíbenější. Výjimkou nebude ani tento svěží sprchový gel, který se postará o krásu těla i vlasů. Účinně čistí a hydratuje pokožku a zároveň zanechává pěstěné a lesklé vlasy.

Active Face Power (50 ml)

Multifunkčními účinky oplývá i pleťový gel Active Face Power, který mužskou pleť hydratuje, osvěžuje a také vitalizuje. Zároveň se hodí jako balzám po holení a také jako péče o oční okolí. Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.

Tuhá styling-pasta – velmi silná (50 ml)

Silnou a dlouhodobou fixaci při každém stylingu poskytuje tuhá styling-pasta. Umožňuje skutečně vysokou kreativitu – nadzvednutí, stočení i modelaci účesů. Kdykoliv během dne pak můžete vlasy přečesat a upravit.

Ultimate gel (100 ml)

Potřebuje váš účes dlouhodobé zpevnění? Silně fixační Ultimate gel mu zajistí perfektní tvar na dlouhé hodiny. Použít jej lze do vlhkých i suchých vlasů a jeho speciální struktura umožňuje rychlou a snadnou úpravu.

Matt wax (75 ml)

Tento jemný matující vosk propůjčí pánskému účesu flexibilní zpevnění nebo zvýrazní některé jeho partie. Ve vlasech zanechává příjemný, sametově matný finiš, působí přirozeně a nevytváří mokrý vzhled. Ideální je i pro muže, kteří chtějí účes během dne kdykoliv přetvarovat.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “To pravé pro pánské vlasy a pokožku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *