Rubriky

Zamilujte se do svého věku

Značka Lancôme představuje renovaci ikonického séra Advanced Génifique. V srdci séra se nachází realistická vize krásy a ženskosti. Bylo uvedeno v roce 2009 jakožto aktivátor mládí a díky svým účinkům se ihned stalo symbolem Lancôme v rámci péče o pleť. Je skutečnou ikonou, kterou lze po celém světě rozpoznat na první pohled díky jejímu unikátnímu flakonu. Po 10 letech se tato ikona představuje v unikátním renovovaném složení, které bylo založeno na nespočtu nových vědeckých poznatků a přináší ještě více benefitů než kdy dřív.

Nové poznatky o kožní mikroflóře

Co když existuje nové řešení pro dosažení krásné a zdravé pleti? Díky neustálým výzkumům mají odborníci značky Lancôme hlubší znalosti toho, díky čemu pleť vypadá zdravě a krásně. Ženská pleť je v harmonické symbióze se společenstvím miliard prospěšných mikroorganismů (prospěšných bakterií), které se nazývá kožní mikroflóra.

Proč je kožní mikroflóra tak podstatná?

Pokud je kožní mikroflóra dostatečně silná, pleť se dokáže lépe bránit před vlivy škodlivých látek a snáze se regeneruje. Nové složení AdvancedGénifique bylo obohaceno o 7 pre-&probiotických extraktů (derivátů), což jsou základní živiny pleti a kožní mikroflóry. Je dokázáno, že tyto látky svou činností podporují a posilují mikroflóru.

Účinky nového Advanced Génifique

V jediné kapce se skrývají miliony pre-& probiotických derivátů, které klíčovým způsobem vyživují pleť. Během 7 dní se vaše pleť mladistvě rozzáří a bude na dotek jemnější. Jediná lahvička až dvojnásobně urychlí obnovu pleti. Jemné vrásky se eliminují a vaše pleť bude zářivější, pevnější a viditelně omlazená.

Renovované sérum Advanced Génifique je k dostání ve všech prodejnách Douglas, Fann, SEPHORA, Marionnaud a v butiku Lancôme Beauty Institute od září 2019.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zamilujte se do svého věku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *