Rubriky

V duchu pařížské elegance Karla Lagerfelda

Dvě ikonické pařížské značky spojily síly a představily ojedinělou kolekci produktů dekorativní kosmetiky, které dominují ženské odstíny s rockově elegantním nádechem. Díky nim je líčení z kolekce KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris svěží a elegantní. Značky spojuje pařížská tradice a zároveň sdílejí vizi založenou na eleganci, stylu a neúnavných inovacích. Jak jednou řekl Karl: „Zítra bych mohl být opakem toho, čím jsem dnes.“ Což je také myšlenka, k jejímuž prozkoumání tato kolekce ženy vyzývá. U nás je k dispozici od září.

„Značka L’Oréal Paris si váží každé spolupráce s módními návrháři, ale tato je obzvláště významná. Zatímco Karl přispěl velkým podílem k demokratizaci módy, značka L’Oréal Paris se zavázala dopřát ženám takové produkty, které chtějí a po kterých touží. Tato kolekce se zrodila z našeho tvůrčího spojenectví: rockové elegance KARLA LAGERFELDA a energické vize krásy značky L’Oréal Paris,“ říká Delphine Viguier, L’Oréal Paris, Global Brand President.

Líčení s nádechem Paříže

Limitovaná kolekce oslavuje DNA značky KARL LAGERFELD. Jedinečné odstíny a textury nabízejí možnost k vytváření nejrůznějších druhů make-upu, od přirozeného pro každodenní líčení až po odvážné dramatické pro večerní vzhled. To vše navíc podpořeno dlouholetou zkušeností značky L’Oréal Paris v oblasti krásy. Obal je poctou Karlově jedinečné pařížské estetice: monochromatické odstíny černé a bílé jsou doplněné o nezaměnitelný podpis zesnulého návrháře.

„Kolekce odráží svět značky Karl Lagerfeld a druh krásy, kterou Karl miloval. Oslavuje jeho vizi make-upu, která byla velmi specifická. Svá pravidla definoval jasně díky své intuitivní, precizní povaze. Vzali jsme tyto prvky – barvy a typy make-upu, které miloval, a dokonce i jeho smysl pro humor – a vše jsme vložili do kolekce Karl Lagerfeld X L‘Oréal Paris,“ vysvětluje Caroline Lebar, Maison Karl Lagerfeld, Head od Image and Communication. „Karl byl skutečným vizionářem a jeho tvůrčí génius se odráží v každém produktu této kolekce. Jde o perfektní způsob, jak zvládnout pařížský styl,“ dodává Val Garland, L‘Oréal Paris Global Make-up Artist.

Kampaň

Kolekce KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris je doplněna výraznou kampaní inspirovanou jeho nejznámějšími „karlismy“. Vybrané citáty oslavují osobnost Karla, řečené ústy celé řady výrazných ženských osobností, jsou zvukovým doprovodem kampaně a posloužily také jako inspirace pro názvy odstínů rtěnek. „Kdo definoval a modernizoval vizi Pařížanky lépe než Karl Lagerfeld? Kolekce KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris oživuje moderní klasiku špetkou neuctivosti a vyjadřuje smysl pařížské krásy odrážející jeho vlastní kreativní styl: nadčasový a jedinečný. Klasické odstíny doplněné o Karlův nadhled nabízí ženám možnost experimentovat a vzájemně je kombinovat,“ říká Zak Yopp, L’Oréal Paris Gobal Vice President Make-up, a Val Garland, L‘Oréal Paris Global Make-up Artist, se připojuje: „Myslela jsem si, že spolupráce v oblasti dekorativní kosmetiky už nemůže být lepší, ale mýlila jsem se. Ležérní kolekce pečlivě vybraná společností L’Oréal Paris představuje perfektní způsob, jak zvládnout pařížský styl. Můj favorit? Paleta očních stínů, díky níž můžete být pokaždé někým trochu jiným. A kdo by se nechtěl při každé příležitosti pochlubit jejím fantastickým obalem?“

Produktová řada:

KARL LAGERFELD X L’ORÉAL PARIS OBJEMOVÁ ŘASENKA

Extra černá řasenka pro maximální objem připomíná Karlův styl díky svému rockově elegantnímu šmrncu. Unikátní štěteček a složení pro zvětšení objemu řasy zahušťují a rovnoměrně je zvýrazňují jedním tahem prakticky bez slepování, šmouh nebo žmolků. I citlivé oči se mohou pyšnit odvážnými a dramatickými řasami.

KARL LAGERFELD X L’ORÉAL PARIS PALETKA OČNÍCH STÍNŮ

Devět barevných odstínů v této univerzální paletě vám umožní neustále měnit vzhled. Coby óda na pařížskou eleganci je každý luxusní odstín plný pigmentů, zatímco jemná textura umožňuje bezproblémové nanášení.

KARL LAGERFELD X L’ORÉAL PARIS ROZJASŇOVAČ

Bez námahy, romantický a cool – pro okamžité rozjasnění. Tento zářivý rozjasňovač dodá pleti krásný jas a můžete ho používat i na cestách. Světla, kamera, jedeme!

KARL LAGERFELD X L’ORÉAL PARIS HYDRATAČNÍ RTĚNKA S MATNÝM EFEKTEM

Zahalte rty do módních barev. Kolekce rtěnek nabízí šest nadčasových odstínů v novém provedení – od jasně červené po dramaticky fialovou. Jejich výživné složení je plné látek, které jsou pro rty požehnáním, jako je vitamin E a arganový olej pro intenzivní hydrataci a ošetření. Zahalte rty do jednoho z odstínů, které drží krok s módou.

KARL LAGERFELD X L’ORÉAL PARIS DLOUHOTRVAJÍCÍ TEKUTÉ OČNÍ LINKY

Jsou černé à la Karl Lagerfeld – nejelegantnější způsob, jak zvýraznit oči a završit celé líčení. Nemáte náladu na černou? Vyzkoušejte osobitou variantu Metalik – růžově stříbrný odstín, který rozjasní každý look. Tenký hrot umožní vykreslení precizní linky, zatímco ultra matné, silně pigmentované složení zajistí výdrž linek po celý den.

KARL LAGERFELD byl kreativní vizionář a jeho vliv na globální módní průmysl zůstane na vždy patrným. Jeho poslední kolekce produktů dekorativní kosmetiky KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris je skvělou poctou. Karl se před svou smrtí osobně podílel na raných fázích vývoje. Spolupráci s L’Oréal Paris následně převzali členové jeho týmů, kteří zajistili, aby každý produkt zůstal věrný jeho kreativní vizi. Výsledkem je kolekce, která je dokonalým průnikem pařížské ženskosti s rockově elegantním přístupem, určená pro každou ženu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V duchu pařížské elegance Karla Lagerfelda”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *