Rubriky

Móda v barvách podzimu

Když se začne o slovo hlásit podzim, mnozí z nás zahodí oblíbené letní barvy za hlavu a „převlečou“ svůj šatník do nevýrazných mdlých odstínů. Jestli se v tomto každoročním sezonním rituálu poznáváte, zkuste to letos udělat jinak. Svěžeji. Barevněji. Oživte svou garderobu stylovými kousky v barvách spadaného listí, které rozzáří i ten nejpochmurnější podzimní den. Tušíte, jaké barvy budou hrát tuto sezonu prim? Vybírat můžete z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.

Slunečný podzim

Od vanilkové, banánové či citronově žluté, které kralovaly letním měsícům, přechází podzimní kolekce k tlumenějším, ale pořád výrazným žlutým odstínům. Užívejte si období babího léta stylově a zahalte se do kousků v hořčicové nebo narcisově žluté.

Jasná oranžová

I když hraje padající listí ze stromů všemi barvami, je oranžová jedním z nejvýraznějších a nejtypičtějších odstínů. Zbavte se předsudků, že vám nesluší a zařaďte oranžovou do svého podzimního šatníku. Uvidíte, jak příjemně rozzáří váš denní look. Pokud si na sytou oranžovou přece jen netroufáte, sáhněte po méně výrazných tónech, například po oblečení v cihlové, dýňové nebo mandarinkové.

 

V barvě červeného vína

Podzimní sezona přeje nejrůznějším odstínům červené. Karmínová, třešňová, granátová či bordó patří k top barvám letošního podzimu. Nosí se však i klasická rudá nebo šarlatová. Probuďte v sobě bohyni vášně a svádění…

Podzimní klasika

Neutrální zemité tóny z módy nikdy nevyjdou. Vybudujte na nich základ svého podzimního šatníku. Olivově zelená, khaki, teplé odstíny béžové a hnědé se vám ve skříni rozhodně neztratí. Troufnete si i na trendy monochromatický look?

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Móda v barvách podzimu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *