Rubriky

V hlavní roli pivoňka

La vie est belle en rose je nejnovějším přírůstkem do rodiny La vie est belle. Nová Eau de Toilette vyjadřuje ryzí štěstí, jak ho vnímá značka Lancôme. Moderní interpretace pivoňky, jakožto symbolu radosti, mění každodenní chvíle v oslavu života.

Květinové srdce La vie est belle en rose představuje zcela nové pojetí svěžesti, a ta v nové Eau de Toilette hraje hlavní roli. Slavný motiv kosatce a dřeva, který z La vie est belle udělal legendu, je lehčí a má nový svěžejší květinový bouquet. Výrazné opojné tóny bergamotu a červených bobulí ihned zaujmou, akordy růže a pivoňky zase v mžiku vůní rozjasní a udělají z ní novou závislost.

Co se stane, když dva světoví mistři parfuméři opět spojí síly a vytvoří nové vrcholné dílo? Pro Anne Flipo a Dominiqua Ropiona znamenala spolupráce na La vie est belle en rose Eau de Toilette šanci, jak dát pivoňce, kterou oba tvůrci tak milují, nový výraz. Oba přispěli svým osobitým přístupem, díky čemuž vznikl nový nenapodobitelný soulad. Něco takového mohla vytvořit jen tato dvojice autorů.

Anne Flipo dává přednost svěžímu, jasnému, květinovému bouquetu a nechala se inspirovat pivoňkou a růží ve stejné míře. „Tyto dvě květiny lze zkombinovat v dokonalé harmonii. Zatímco pivoňka představuje svou svěží květinovou tvář, růže vystupuje jako bohatý sytý tón se zeleným a kořeněným charakterem oleje a medovým rázem absolutu.“

Přístup Dominiqua Ropiona se opírá o modernost a návykový charakter klasického pivoňkového motivu, kterému vetknul nový gurmánský ráz. „Upravil jsem legendární kosatcovou notu z původní La vie est belle a dal jí uhlazenější, smyslnější a méně sladkou podobu, a to tak, že jsem ji spojil s pižmem a krémovým santalovým dřevem. Okázalá nádhera květinového bouquetu růže a pivoňky tak získala prostor, kde se obě květiny mohou plně rozvinout a rozzářit se.“

Příběh La vie est belle je příběhem štěstí, pocitu, který s uvedením La vie est belle en rose září ještě jasněji než dříve. Pestrobarevná zářivá vůně, která vytváří růžový aspekt optimismu, mění běžné okamžiky do magických chvilek a dává ženám možnost zažívat život růžově a naplno.

Dívejte se na svět jinak, prožívejte svůj život růžově… Optimismus skrytý v růžové pivoňce je nakažlivý a rozdává své osvěžující kouzlo, aby se ženy mohly na svůj život podívat ze zcela nového úhlu. Jediné stříknutí stačí, abyste svět kolem sebe sledovala skrze růžové brýle, filtrem štěstí, který se přenáší i na všechno kolem vás.

La vie est belle en rose je dostupná v 50ml a 100ml balení ve všech distribucích – FAnn, DOUGLAS, Marionnaud i SEPHORA a také v butiku Lancôme Beauty Institute.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V hlavní roli pivoňka”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *