Rubriky

Ben Cristovao novým ambasadorem značky PUMA

Zpěvák, textař a profesionální bojovník v brazilském jiu-jitsu se spojil se značkou PUMA v kampani PUMA Man. Poprvé se Ben představí ve třech videoklipech a sérii fotografií, které se nesou v retro stylu. Kampaň šitá Benovi přímo na tělo zobrazuje nejen to, co o něm už dávno víte, ale hlavně ho ukáže i v úplně novém, mnohdy nečekaném světle.

„PUMA pro mě dlouhodobě představuje jednu z nejprogresivnějších značek na trhu. Vnímal jsem ji už dlouho hodně pozitivně, baví mě, jak se prezentuje a které osobnosti ze zahraniční hudební scény jsou jejími ambasadory,” říká Ben Cristovao. „Sport je hodně důležitou částí mého života, proto jsem rád, že mi PUMA kryje záda,“ dodává s úsměvem. „Během společného vymýšlení kampaně jsme si s PUMOU skvěle sedli a co vzešlo z našich společných idejí, teď rád představím svým fanouškům a veřejnosti.“

PUMA a Ben vytvořili tři krátká videa, ve kterých se Ben objeví v různých životních situacích a s velkou nadsázkou předvede, co umí. Klipy, v nichž naplno uplatní svůj talent, byly natočeny na 16mm film s retro atmosférou. Hudební doprovod dodal Benův dlouholetý kanadský producent a kamarád Osama Verse-Atile Hussain, který stojí za všemi jeho hity. Jedinečný voiceover přidal herec Martin Stránský. Videa jsou podporována mediální kampaní na sociálních sítích a objeví se samozřejmě i na Youtube. Fotky jsou z dílny uznávaného polského fotografa Karola Grygoruka.

Ben je skutečný PUMA Man, který ztělesňuje hodnoty značky PUMA. Má vlivný hlas v hudebním průmyslu, kreativita a talent z něj zkrátka dělají hudební ikonu; je skutečným bojovníkem a díky svému soustředění, nekonečné motivaci a vzorové disciplíně vyniká v bojovém umění jiu-jitsu. Jeho snaha se stále posouvat dál a vášeň pro život jsou tím, co symbolizuje každého, kdo che být PUMA Man. Ben slaví letos deset let na scéně, což završí svým doposud největším koncertem v září v Praze.

Pro více inspirace sledujete @PUMA Facebook a IG @BennyCristo.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ben Cristovao novým ambasadorem značky PUMA”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *