Rubriky

Vánoční kampaň s Cate Blanchett v hlavní roli

Letošní vánoční kampaň od Giorgio Armani zachycuje kouzelnou a neotřelou atmosféru vánočních svátků. V nové okouzlující a rozpustile půvabné reklamě, která je inspirovaná duchem ikonické dámské vůně Sì, vystupuje globální beauty ambasadorka značky, oscarová herečka Cate Blanchett.

Vánoční kampaň 2020 nás přenáší do hravého světa plného překvapení. Vánoční klip v nás vyvolává podobné pocity radosti, jaké zažíváme při otevírání dárků. Reklama zobrazuje Cate Blanchett na kouzelné a radostné cestě přes nejrůznější světy, které korespondují s písmeny jména ARMANI. Vánoční reklama zobrazuje sérii obrazů z různých setů postavených v jednom studiu. Klip si zároveň hraje s perspektivou a různými velikostmi, a tak moderním způsobem vytváří příjemnou vánoční atmosféru. I díky tomu je tento kouzelný svět pro diváky zcela pohlcující a plný povzbuzujícího šarmu.

Reklama od režisérky Fleur Fortuné, která režírovala také poslední reklamu Sì z roku 2019, nás díky svému spontánní rytmu bere z jedné vizuálně strhující scény do druhé. Každý moment je proto zcela pohlcující a neotřelý. Svět plný syté červené, třpytek a okázalé zlaté je inspirovaný charakteristickými barvami pro Giorgio Armani. Cate Blanchett nás v tomto elegantním fantastickém světě na každém rohu překvapuje a rozdává radost. Herečka zosobňuje porušování pravidel a život s vášní, a to například svým rozpustilým povalováním v posteli, zatímco má na sobě okázalé luxusní šaty, hraním si na vílu se třpytivou hůlkou či objevováním dárků. Remix hitu z roku 1963 „You Don´t Own Me“ od americké popové zpěvačky Lesley Gore pak reflektuje inspirativního ducha reklamy a zároveň odkazuje k vůni Sì.

Armani beauty však zachycuje vánoční náladu také prostřednictvím nové výrazné a elegantní printové kampaně, kterou nafotil Tom Munro. Cate Blanchett zosobňuje eleganci a sílu v tmavě červených šatech Armani/Privé, které mají živůtek ozdobený třpytivými flitry a sukni tvořenou několika vrstvami tylu. Herečka je obklopena velkými zlatými písmeny, která dohromady vytvářejí jméno ARMANI. Postavení těchto písmen si zároveň hraje s perspektivou a evokuje tím hravost letošní vánoční reklamy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční kampaň s Cate Blanchett v hlavní roli”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *