Rubriky

Velikonoční inspirace

Ano, už jsou skoro tady. Už jen pár dnů a oficiálně oslavíme voňavé svátky jara. S prvními teplými paprsky každoročně podlehneme magické touze něco změnit, vylepšit, vyčistit, vytvořit, upéct nebo uvařit.

Naše oči se chtějí po ponuré zimě potěšit krásnými svěžími barvami – třeba pohledem na ručně malovaná vajíčka. A čichové buňky jsou připraveny nasávat tradiční vůně mazanců, jidášů a beránků i velikonoční nádivky s jarními bylinkami.

 

Atmosféru Velikonoc a jejich symbolů si můžeme připomenout hlavně v kuchyni, kde obecně ženy tráví dost svého času. Ať už je pro nás vaření koníčkem nebo nutností, můžeme si čas strávený v kuchyni zpříjemnit praktickými a kvalitními doplňky.

 

Zástěry a chňapky ochrání oblečení před ušpiněním a ruce před spálením. Zároveň je můžeme sladit s ubrusem a prostíráním s jarními svěžími motivy. Samotné vaření nám usnadní dřevěné vařečky, obracečky a další kuchyňské náčiní. S úklidem vám pomůže kvalitní utěrka z přírodních materiálů. Doplňky do domácnosti jsou navíc nejen hezkou výzdobou, ale také milým dárkem pro naše blízké.

 

 

 

 

 

 

 

Než začnete ve své kuchyni připravovat velikonoční dobroty, inspirujte se nabídkou na Oveckarna.cz a vyberte si vykrajovátka, formičky, vařečky i chňapky s velikonočními motivy. Zapojíte-li do příprav Velikonoc i děti, bude to příjemná zábava pro všechny i vhodná připomínka dobrých lidových tradic.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Velikonoční inspirace”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *