Rubriky

Velikonoční nail art 2022

Chcete si stylově ozdobit nehty, aby ladily s velikonočními svátky? Připravili jsme pro vás tipy na jarní nail art – záleží jen na vás, jestli se do toho pustíte samy, nebo se svěříte do rukou odborníků.

Každý nehet jiný

Máte doma spoustu laků v pastelových odstínech a v každé lahvičce už jen zbytek? Jednoduchá pomoc. Představte si nehty jako kraslice a na každý naneste jiný odstín. Ovšem pozor – měly by aspoň trochu ladit.

Vejce, kam se podíváte

Základním symbolem Velikonoc jsou vajíčka. Nejen barevné kraslice, ale vejce jako taková, ze kterých si můžete udělat nějakou tu dobrotu. Záleží na tom, jestli se inspirujete skořápkami nebo tím, co se skrývá pod nimi.

Kuřátka, zajíčci a spol.

Nebojíte se, že vás budou považovat za „dětinskou“? Pak se pusťte do malování dalších symbolů jara a Velikonoc. Jednou za rok si motivy kuřátek a zajíčků přece můžete užít. Třeba jen na několika nehtech.

 

Velikonoční francie

Taky elegantní francouzská manikúra se dá lehce přizpůsobit velikonočním tradicím. Stačí opravdu málo. Třeba změnit barevné kombinace, nebo výsledek oživit velikonočními detaily.

Květinový design

Květinami rozhodně nic nezkazíte, navíc vás budou zdobit i po Velikonocích. Nemusíte se držet jen skutečnosti a kopírovat květy, které máte na záhonech nebo v květináči. Klidně můžete popustit uzdu fantazii.

Dlouhé nehty

Pokud si potrpíte na dlouhé nehty, pak nejspíš přenecháváte jejich zdobení odborníkům. To ale neznamená, že si nemůžete přinést obrážet pro inspiraci. Navrhněte třeba velikonoční ombré, které je letos aktuální.

 

Puntík za Velikonocemi

Puntíkovaný nail art zvládnete doma samy, stačí vám k tomu dva různé odstíny laků. Anebo se můžete nechat inspirovat a pustit se do nápaditějších kombinací s velikonočními motivy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Velikonoční nail art 2022”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *