Rubriky

Vítězství ve dvou setech

Značka Lacoste uvádí na trh novou vůni pro muže MATCH POINT. K dostání je od 1. srpna exkluzivně v parfumeriích FAnn a od 1. září i v parfumeriích Douglas a Marionnaud.

Diváci zadržují dech a čekají v napětí: na které straně tenisové čáry míček zanechal svůj otisk? Koncentrace, dovednost a síla: ty rozhodují o vítězství, výsledek zápasu. V životě, stejně jako ve sportu, je vítězství otázkou jednoho rozhodujícího bodu. Sbíráte odvahu, během několika vteřin se rozhodnete tvrději zasáhnout, dívat se spíše jedním směrem než kterýmkoli jiným a dát mu vše, co máte. Lacoste zachytil tento rozhodující okamžik, který může změnit všechno…. ve své nové vůni pro muže, Match Point.

Jedinečná vůně se vyznačuje neočekávanými zelenými tóny na elegantním a sofistikovaném dřevitém základu. Elegantní a nehmatné ingredience pro úplnou svobodu pohybu, překvapivé kombinace a nadčasová elegance … to jsou pravidla Lacoste. Vždy hrál podle svých vlastních. Kolekce po kolekci se značka dále inovuje a přináší do sportovní streetwear francouzský „šik“ finiš.

Rozhodující bod

Zápas, změna perspektivy, nové romantické setkání… Když čelíme důležité volba, je to všechno otázka inspirace. Správný zdroj inspirace, který jedná jako zjevení a instinktivně vás navádí na správnou cestu. Ale je to také o tom, jak dýcháte. Dech, který přijmete na prahu akce, jako by ve vás vyvolal výbuch odvahy. Tělo je napjaté, poháněné novým impulsem a vy spěcháte dopředu. Je na čase tlačit limity a jít do toho. Jediný cíl: posunout se vpřed. Co se bude dít?

Vůně se otevírá výbuchem svěžesti, nové kombinaci zelených tónů: extrakt hořce přidává svou specifickou, jedinečnou a návykovou tóninu v symbióze s bazalkou. Stejně jako vánek čerstvého vzduchu, tyto energetické vrchní tóny povzbuzují sebevědomí. Srdce vůně pak pulzuje zvlášť živým rytmem…. intenzivní vibrace vytváří vzrušující energii: tvoří ji vetiver, známý pro svou dlouhotrvající intenzitu, a kašmír se svou teplou smyslností. Neočekávaná kombinace, která dodává vůni neodolatelnou eleganci.

Vybrané ingredience:

Obzvláště odolný gentian může žít až 50 let a kvete až od desátého roku.

Řecká bazalka, „královská rostlina“, je velmi vzácná. 750 kg čerstvých listů je potřeba k získání 1 litru oleje.

Vynikající klasika parfumérů, ceněná pro svou hloubku a odolnost, je vetiverový extrakt s dokonalým nádechem elegance v kombinaci s  gentianem.

Kašmír, oblíbený pro svůj objem a teplo, stejně tak pro svou jemnost a sametový aspekt.

„S výrazným tónem gentianu a kašmíru ztělesňuje tato vůně neskutečné dechberoucí vzrušení, které zažíváme v těch rozhodujících okamžicích našeho života,“ říká tvůrkyně parfému Sophie Labbé.

Kampaň: Inspirativní duo

Uprostřed shonu sluncem zalitého města nervózně čeká muž. Ve chvíli, kdy se chystá to vzdát, přichází k němu mladá žena a políbí ho. Měl by s ní zůstat? Riskovat vše? Duo se drží navzájem, jeden druhého tiskne, nese a obejme. Každý z nich uvádí své argumenty v zápase, kde se počítá každý bod. Každý Match Point. Na okraji otevíracího visutého mostu, zvládnou skok na druhou stranu společně, ruku v ruce?

Arnaud Valois

Magnetické, tmavé … Intenzivní zelené oči. Arnaud Valois začal svou kariéru spolu s některými z největších filmařů, od André Téchiné po Nicole Garciu. Tento diskrétní mladý muž vděčí za svůj vzestup slávě své roli v uznávaném filmu „120 úderý za minutu“, který režíroval Robin Campillo, a který vyhrál Prix du Jury na filmovém festivalu v Cannes v roce 2017, za tuto roli mu byla udělena cena za mužskou roli Lumières de la Révélation.

Souheila Yacoub

Se svou vyrýsovanou postavou, kterou získala díky gymnastice, začínající mladá herečka vstoupí do hry a hraje zápas, aniž by spustila z očí svého partnera. Její jedinečná osobnost a talent jí vynesly nominaci na Révélations des Césars, role v „Climaxu“ Gaspara Noé. Její kariéra pokračovala ve filmu pod taktovkou Philippe Garrel v „Le Sel des Larmes“ (Sůl slz) a v televizní tvorbě v série „Les Sauvages“ od Rebeccy Zlotowski.

13

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vítězství ve dvou setech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *