Rubriky

Boho styl pro žhavé letní dny

Horké letní dny jsou přímo stvořené pro uvolněné kousky v „boho“ stylu. Vsaďte na pohodlný trendový look a užívejte si zbytek prázdnin plnými doušky. Inspirujte se mladistvou festivalovou módou, dalekým Orientem či divokým americkým západem a vyrazte do rozpálených ulic města v jedinečném bohémském outfitu. Ukázka oblečení v boho stylu pochází z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.

 

Bohémský styl oblékání patří ke každoročním letním trendům a jinak tomu není ani letos. Zakomponujte do svého šatníku nadčasové a sofistikované kousky, které unosíte po několik sezon. Vyberte si z tohoto stylu to, co nejvíc podtrhuje vaši osobnost. Skrývá se ve vás něžná víla, inspirativní umělkyně nebo ničím nespoutaná bohémka?

Zahalte se do splývavých lehoučkých látek, květinových či folklorních motivů, romantických výšivek, etno vzorů nebo do modelů se zajímavými výraznými aplikacemi. Popusťte uzdu své fantazii a pohrajte si s kontrastem různých materiálů, barev a potisků. Vytvořte neotřelý letní look, který neunikne pozornosti.

Nezapomeňte ho doladit těmi správnými doplňky. Kombinace trendové ratanové kabelky, výrazné bižuterie, slaměného klobouku a atraktivní obuvi povznese váš celkový boho look.

Vsaďte na bohémský styl a buďte v létě šik!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Boho styl pro žhavé letní dny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *