Rubriky

Vůně pro sváteční chvíle

AERIN představuje Rose Cocoa, novou olfaktorickou kompozici z řady Rose de Grasse Parfum. Ponořte své smysly do delikátně hřejivé, elegantní a požitkářské růže v čokoládě. AERIN Rose Cocoa, která je k dostání pouze v období svátků, spojuje světy lahodných cukrovinek a vůní s láskou Aerin Lauder k růžím. „Rose de Grasse je natolik nadčasová, že mě inspirovala k vytvoření ještě opojnější variace… vůně, která by byla ideální na slavnostní období. Zakomponování plných, hutných tónů čokolády do sváteční kompozice znamená perfektní způsob, jak propojit dvě z mých oblíbených věcí,“ vysvětluje Aerin Lauder, zakladatelka a kreativní ředitelka AERIN.

Aerin Lauder ve spolupráci s mistrem perfumérem Olivierem Crespem upravila nejprodávanější vůni AERIN, Rose de Grasse. Vznikla tak vybraná, výjimečně barvitá vůně, ze které vyzařují mistrovsky namíchané akordy růže zdobené sametovou vůní té nejhustší, nejintenzivnější čokolády. Společně stvořili vůni, která je nesmírně rafinovaná, ale i jedinečně rozkošnická.

Vůně:

AERIN Rose Cocoa se otevírá sváteční jiskrou mandarinky se skořicí. Ta se nenuceně mísí s tóny pivoňky, která vůni dodává příjemně vzdušnou, povznášející květinovost.

Srdce vůně umně snoubí květinový a čokoládový výtažek, který probouzí k životu představu vzácné růže bohatě zdobené hustou čokoládou. Delikátně sladký květ růže stolisté ve spojení s kosatcem vytváří olfaktoricky opulentní, jedinečně podmanivý, květinový vjem. Olivier zkušeně smísil akord čokoládových lanýžů se šampaňským a výtažkem z kakaových bobů, a vytvořil tak neodolatelné sladké pokušení.

Výjimečný tón a opulentní dřevité vyvonění dodává závěru vůně vzácný oud. Ambra, extrakt z vanilky a jedinečný, vřelý nádech pižma jako zlatavé slunce prostupují celou kompozicí.

Design:

Balení nejkouzelnějšího parfému tohoto ročního období vás naladí na oslavu krásy a luxusu slavnostních dní. Tmavě čokoládový skleněný flakon zdobí typický zlatý uzávěr AERIN a zlatý štítek s názvem vůně. Vzhled doplňuje sametová stužka v odstínu čokolády. Parfém je uložen v obalu ve stylu semiše s reliéfem a zlatě zdobenou podstavou. Potisk obalu je svátečně upravený vzor „Noyak” exkluzivně vytvořený AERIN pro Lee Jofa, který byl použit již v designu Rose de Grasse, nyní je však kompletně ponořen do sytě čokoládového odstínu.

Limitovaná vůně AERIN Rose Cocoa je k dostání v prodejnách Estée Lauder.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro sváteční chvíle”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *