Rubriky

Za 7 dnů pleť jako nová

HyperFocal: 0

Po velkém úspěchu ampulí Revitalift Filler přichází značka L‘Oréal Paris s další převratnou 7denní kúrou pro unavenou pleť – s ampulemi Revitalift Laser X3. Mimořádná kúra, která obsahuje 10 % kyseliny glykolové, vaši pleť za jediný týden probudí, zpevní a omladí.

Obnovující kúra Revitalift Laser X3 obsahuje 7 ampulí na 7 dní s vysokou koncentrací čisté kyseliny glykolové (10 %). Ihned po použití první ampule vypadá vaše pleť zářivější a je pevnější. Po 7 dnech přichází výrazný efekt v podobě obnovené pleti – působí zářivějším dojmem, drobné linky jsou vyhlazeny a pigmentové skvrny jsou méně viditelné.

Za tyto účinky může kyselina glykolová, která se v kosmetice používá velmi často právě pro své peelingové účinky. Velmi efektivně odstraňuje odumřelé buňky a napomáhá obnovení pleti.

Způsob použití: Kúra je určena zejména pro zralou pleť a večerní použití. Vždy po nanesení ampule použijte noční krém a ráno krém s SPF faktorem, pleť totiž může být během používání kúry citlivější na sluneční záření.

Hlavní benefity 7denní kúry Revitalift Filler X3:

  1. Redukuje pigmentové skvrny
  2. Pleť je zářivější
  3. Pleť je jemnější a vyhlazená

Během obnovující kúry může být pleť náchylnější na sluneční paprsky, je proto potřeba ji důsledně chránit. Ideální doplnění představuje krém proti stárnutí Revitalift Laser X3 s SPF 20 od L’Oréal Paris. Díky svému jedinečnému složení pomáhá chránit pleť proti UVA i UVB záření a zároveň je ztělesněním intenzivní péče proti vráskám. Účinná látka Pro-Xylane působí proti známkám stárnutí, napomáhá zjemňovat vrásky a pleti navrací její pevnost. Po 4 týdnech používání redukuje viditelnost pigmentových skvrn o 30 %* a za pomoci aktivních látek navrací pleti její mladistvý vzhled.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Za 7 dnů pleť jako nová”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *