Rubriky

Zahřejí a zároveň pečují o vaše zdraví

Je tu období chřipkových epidemií, nachlazení či různých prochladnutí, a tak je dobré se zahřát. MaxiVita Herbal Horké nápoje nabízí ideální řešení pro chladné dny! Své místo v domácnostech si získaly nejen pro zahřátí v zimních měsících, ale především pro obsah vitaminů a rostlinných extraktů. Vyberte si jednu ze tří příchutí rozpustných vitaminových nápojů MaxiVita a posilte svou imunitu. Navíc bez lepku, laktózy a konzervantů. 

MaxiVita Herbal Horký nápoj ZÁZVOR

Obsahuje přírodní extrakty ze zázvoru (65 mg) a rakytníku, které jsou významnými antioxidanty pozitivně přispívajícími k přirozené obranyschopnosti organizmu. V tradiční medicíně jsou velice často používány jako přírodní podpůrný prostředek ke zvýšení odolnosti organizmu, zejména v období chřipek a nachlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitaminu C a zinku, které jsou rovněž velmi důležité pro funkci imunitního systému. Vitamin C navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.

Způsob používání: Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml horké vody. Dospělí a děti od 12 let 2 sáčky denně.

MaxiVita Herbal Horký nápoj BRUSINKA

Díky obsahu přírodního extraktu z brusinek (200 mg) i močovým cestám, protože brusinky na ně mají příznivý vliv. Mohou také přispět ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Obsažené přírodní látky spolu s vitaminem C a zinkem působí jako významné antioxidanty, které chrání buňky těla před působením volných radikálů. Vitamin C navíc příznivě ovlivňuje imunitní systém a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Způsob používání: Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml horké vody. Dospělí a děti od 12 let 2 sáčky denně.

MaxiVita Herbal Horký nápoj ECHINACEA

Zahřeje a prospěje vám obsahem extraktů z echinacey (100 mg) a aceroly, navíc také obsahuje vitamin C a zinek. Obsažené přírodní extrakty z echinacey a aceroly jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu. Mají příznivý vliv i na horní cesty dýchací, proto jsou v lidovém léčitelství často používány jako podpora při nachlazení.

Způsob používání: Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml horké vody. Dospělí a děti od 12 let 2 sáčky denně.

Horké nápoje MaxiVita Herbal koupíte v obchodech a drogeriích nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahřejí a zároveň pečují o vaše zdraví”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *